soccerLift - Joomla! 1.5 template by Bonusthemes.com

Žáci Slovanu v Konici uspěli a oslavili tak svátek matek tím nejkrásnějším způsobem. Starší borci vyhráli už poločas 1:0 a ve druhé půli si svůj náskok hlídali. Domácím se jen podařilo snížit na 1:3. Mladší mužstvo mělo potvrdit svoji vysokou výkonnost na jaře a to se také stalo. Svým soupeřům nadělilo 8 branek a v pohodě vyhrálo. Uznání patří ale také domácím, že neopustili snahu hrát kombinační fotbal ani za nepříznivého stavu. Šanci tentokrát dostal i další člen přípravky Filip Domanský. Na žáky teď v poslední čtvrtině jara čekají soupeři výhradně z první poloviny tabulky, u mladších dokonce první čtyři družstva. Tak přijďte povzbudit a podívat se nakolik se hoši zlepšují.

STARŠÍ ŽÁCI:    FKM Konice  -  Slovan + Bohuňovice  1:3 ( 0:1 )

Branky:    Patrik Hanus, Jindra Machka,  Tomáš Malaska

Sestava: Kučera - Koudelka, Baláž, Arnold, Dittmer, Krejčí, Kubušek, Hanousek, Malaska, Hanus, Kvapil
Střídali: Machka, Spáčil, Poláček, Riedl, Lelek

MLADŠÍ ŽÁCI:    FKM Konice  -  Slovan + Bohuňovice  0:8 ( 0:5 )

Branky:    Matěj Janšta, Matěj Kovář, Tadeáš Petřek, Matyáš Krejčí 2, Petr Čebiš, Lukáš Gronich, Honza Bluma

Sestava: Žvátora - Kovář, Gronich, Žajgla, Torres, Vláčil, Janšta, Krejčí, Petřek, Bluma, Čebiš, Zatloukal, Bittner, Bartl, Domanský