Jste zde:
soccerLift - Joomla! 1.5 template by Bonusthemes.com
Vytisknout
E-mail

V sobotu 22.7.2017 se konal již tradiční turnaj bývalých hráčů nad 35 let věku s názvem Legendy se vrací. Tímto turnajem se prakticky otevírá naše hřiště "U komína" pro trénování a vlastně začíná podzimní část sezóny. V roce 2017 se turnaje zúčastnily celky Hodolan, Nových Sadů, Hněvotína a domácí Slovan Černovír. Bylo to tedy stejné složení jako v roce 2016. Úvodní duel obstarali domácí hráči Slovanu s celkem Nových Sadů. Zápas byl vyrovnaný pouze první poločas. Na první gól hostí v 8.min odpověděl domácí Aleš Procházka v 11.min. Bohužel těsně před koncem poločasu Slovan inkasoval podruhé a druhá půle už byla naprosto v režii novosadských, kteří vyládřili převahu i střelecky až na konečných 2:7. Tím druhým střelcem Slovanu byl Lukáš Selucký. Ve druhém zápase se střetly celky Hodolan a Hněvotína. Tento zápas byl vyrovnaný až do finiše a rozhodla branka Hodolanských na 2:1 až deset minut před koncem. 
V utkání o 3.místo Slovan nevyužil delší časové přestávky mezi zápasy a podlehl Hněvotínu 2:4. Střelci byli Jirka Boháček a opět Lukáš Selucký. A asi spravedlivě. Domácí měli sice docela mladý tým posílený o hráče "A" týmu Petra Kundrta, ale dohromady jim to nějak neklapalo a obsadili tedy v turnaji 4.místo. Finálový duel mezi Hodolany a Novými Sady nabídl nejlepší výkony večera a dramatickou koncovku v podobě penalt. Do vedení se dostaly Hodolany v 7.min a stav udržely do konce prvního poločasu. A když hned na začátku druhé půle přidaly svoji druhou branku, zdálo se být rozhodnuto. Ale bojovníci z Nových Sadů se nevzdali a skvělou koncovkou dokázali srovnat na 2:2. Museli tedy rozhodnou až penalty. A při nich se zaskvěl gólman Nových Sadů Jiří Kňáva, který lapil dva pokutové kopy. Střelci z Novosad se nemýlili ani jednou a tak mohli společně slavit vítězství v turnaji.

SLOVAN - Nové Sady 2:7 (1:2)
Hodolany - Hněvotín 2:1 (1:1)

zápas o 3.místo:      SLOVAN - Hněvotín 2:4 (1:1)
finále:                        Nové Sady - Hodolany 2:2 (1:0) na penalty 4:2

Konečné pořadí:
1.Nové Sady, 2. Hodolany, 3. Hněvotín, 4. SLOVAN Černovír

Legendy 2017 společná po zápase o 3.místo


Finálová 2017 Nové Sady 1.místo

 

AKTUALITY

SEZONA 2017/2018 VE SLOVANU ČERNOVÍR
ZAKONČENA VELKÝMI ÚSPĚCHY

Na sezonu 2017/2018 budou fanoušci vzpomínat určitě rádi. Po postupu mužů do krajského přeboru se vědělo, že to asi bude sezóna boje o záchranu. Byl to sice boj až do konce, ale závěr byl opravdu nádherný. Nejprve domácí představení s Dubickem, potom odbojovaná bitva v Dolanech a na závěr famózní výkon s Hněvotínem s výhrou 6:0. Tímto utkáním jakoby chtěli hráči poděkovat všem fanouškům za podporu. Hned za měsíc ale začíná další příprava a víme, že druhý ročník v nové soutěži je ještě těžší než ten premiérový.

Hodně radosti nám v uplynulém ročníku dělali naši dorostenci. Od začátku soutěže šli za vítězstvím a titulem a nakonec ho vyválčili naprosto zdrcujícím způsobem. V závěru sice trochu polevili, ale to nemůže ani trochu kalit tento skvělý úspěch. Doufejme, že se klubu podaří z této skvělé party začlenit do dospělého fotbalu co nejvíce hráčů, protože pak bychom se mohli zařadit k tradičním účastníkům krajského přeboru mužů.

V kategoriích žáků byla určitě lepší ta skupina starších chlapců. Ti mohli dlouho rovněž pomýšlet na 1.místo v soutěži a jarní zápas v Jeseníku, který boj o titul rozhodl, byl na tuto kategorii velmi kvalitní. Také v této kategorii máme několik velmi kvalitních borců a tak jim přejme, aby se vydali cestou svých starších kolegů z dorostu. U mladších žáků se výrazně povedl začátek sezóny, jenže potom se borci nedokázali srovnat s fyzickou převahou soupeřů a na jaře se výsledkově hodně trápili. Ale, že fotbal umí hrát předvedli v posledním kole v Dubu, kde vyhráli 7:0 a to naprosto zaslouženě. Obě žákovské kategorie teď čeká Černovírská novinka a to nově založený "B" tým starších žáků, který by měl pomoci v herní praxi všech kluků.

V kategorii přípravek jsme pokračovali v budování ročníkových družstev tak, aby jsme v budoucnu mohli naplnit třeba i dorosteneckou divizi, o které se už teď v klubu hodně uvažovalo. Nejvíce se z mladých nadějí dařilo ročníku 2009, který svou soutěž vyhrál a stal se tak přeborníkem okresu Olomouc. Ale i ostatní celky si vedly skvěle a máme velkou radost z počtu těch nejmladších nadějí, kde se rovněž na novou sezónu postaví rezervní tým.

Z výše uvedeného vyplývá, že práce na udržení a vylepšení současného stavu bude víc než dost. Proto děkujeme všem trenérům, sponzorům, partnerům, fanouškům a rodičům za podporu a pomoc udržet Slovan Černovír co nejvýš v hodnocení Olomouckých klubů.

PRO MILOVNÍKY MALÉ KOPANÉ

LAZCE UNITED hrají domácí zápasy na hřišti Slovanu Černovír. Máte tak možnost zhlédnout na Lazcích zápasy tohoto zajímavého sportu i na jaře 2018.

KOLO DATUM DEN  ČAS DOMÁCÍ      HOSTÉ ROZHODČÍ
1. 31.3.  SO 10:30 Lazce United -   Foxhunters     Kurel
3. 14.4.  SO 10:30 Lazce United -  Elektro Otáhal "B"     Vavřinec
5. 28.4.  SO 10:30 Lazce United -   AUS Olomouc     Michal
7. 12.5.  SO 10:30 Lazce United -   OLPRAN     Michal
9. 26.5.  SO 10:30 Lazce United -   Rychlá rota     Vavřinec
11. 9.6.  SO 10:30 Lazce United  -    Sokol Dubany     Antoš
13. 23.6. SO 10:30 Lazce United -   FC Bubeník     Antoš

 

MSMT
Činnost TJ Slovan Černovír je finančně podporována
Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy

 

Příští zápas

dolany2

VS

teamlogo1


25. kolo    NEDĚLE    10.6.2018     17:00


8.6.2018  Hněvotín - Přerov
9.6.2018  Kralice - Všechovice
9.6.2018  Dubicko - Zábřeh
10.6.2018  Dolany - Černovír
10.6.2018  Rapotín - HFK Olomouc
10.6.2018  Velké Losiny - Medlov
30.5.2018  Želatovice - Lutín

Podporujeme Slovan

givt banner square2Nakupujete na internetu? Zapojte jsme se do projektu GIVT, který spolupracuje s více než 700 e-shopy. Stačí před každým nákupem navštívit givt.cz a část peněz z Vašeho nákupu půjde na naši organizaci a vy nezaplatíte nic navíc! Abyste na to nemuseli stále myslet, máme pro vás užitečný tip. Stačí si do prohlížeče přidat jednoduché rozšíření. To vám při nákupu vždy připomene, že jste na e-shopu, přes který nám můžete přispět. Takže jen kliknete, za nákup nezaplatíte vůbec nic navíc a pomůžete. Rozšíření prohlížeče o vás neshromažďuje data, nezpomaluje chod počítače a neobsahuje reklamy. Získáte ho zde: givt.cz/aplikace 
Děkujeme, že na nás myslíte.

Aktuální umístění

 

 

Pořadí  Klub Body 
  1.   TJ Sigma Lutín 60 siporang
  2.   1.HFK Olomouc 48 sipzelen
  3.   FC Přerov 48 sipcerv
  4.   Medlov 44 siporang
  5.   Kralice 41 siporang
  6.   FC Želatovice 35 siporang
  7.   Hněvotín 35 siporang
  8.   Všechovice 32 sipzelen
  9.   SLOVAN ČERNOVÍR 32 sipcerv
10.   Velké Losiny 31 siporang
11.   Zábřeh 31 siporang
12.   Dolany 28 sipzelen
13.   Dubicko 24 sipcerv
14.   Rapotín 21 siporang

 

 

 
MĚSTO foto baneru II KRAJ foto baneru II
 
 
GARNET LOGO      lanovecentrum proud logo   logo 1   sport-drive-bile
 
 
 
 
sponzor
Travel Turne Tranzito