soccerLift - Joomla! 1.5 template by Bonusthemes.com

V sobotu 22.7.2017 se konal již tradiční turnaj bývalých hráčů nad 35 let věku s názvem Legendy se vrací. Tímto turnajem se prakticky otevírá naše hřiště "U komína" pro trénování a vlastně začíná podzimní část sezóny. V roce 2017 se turnaje zúčastnily celky Hodolan, Nových Sadů, Hněvotína a domácí Slovan Černovír. Bylo to tedy stejné složení jako v roce 2016. Úvodní duel obstarali domácí hráči Slovanu s celkem Nových Sadů. Zápas byl vyrovnaný pouze první poločas. Na první gól hostí v 8.min odpověděl domácí Aleš Procházka v 11.min. Bohužel těsně před koncem poločasu Slovan inkasoval podruhé a druhá půle už byla naprosto v režii novosadských, kteří vyládřili převahu i střelecky až na konečných 2:7. Tím druhým střelcem Slovanu byl Lukáš Selucký. Ve druhém zápase se střetly celky Hodolan a Hněvotína. Tento zápas byl vyrovnaný až do finiše a rozhodla branka Hodolanských na 2:1 až deset minut před koncem.
V utkání o 3.místo Slovan nevyužil delší časové přestávky mezi zápasy a podlehl Hněvotínu 2:4. Střelci byli Jirka Boháček a opět Lukáš Selucký. A asi spravedlivě. Domácí měli sice docela mladý tým posílený o hráče "A" týmu Petra Kundrta, ale dohromady jim to nějak neklapalo a obsadili tedy v turnaji 4.místo. Finálový duel mezi Hodolany a Novými Sady nabídl nejlepší výkony večera a dramatickou koncovku v podobě penalt. Do vedení se dostaly Hodolany v 7.min a stav udržely do konce prvního poločasu. A když hned na začátku druhé půle přidaly svoji druhou branku, zdálo se být rozhodnuto. Ale bojovníci z Nových Sadů se nevzdali a skvělou koncovkou dokázali srovnat na 2:2. Museli tedy rozhodnou až penalty. A při nich se zaskvěl gólman Nových Sadů Jiří Kňáva, který lapil dva pokutové kopy. Střelci z Novosad se nemýlili ani jednou a tak mohli společně slavit vítězství v turnaji.

SLOVAN - Nové Sady 2:7 (1:2)
Hodolany - Hněvotín 2:1 (1:1)

zápas o 3.místo:      SLOVAN - Hněvotín 2:4 (1:1)
finále:                        Nové Sady - Hodolany 2:2 (1:0) na penalty 4:2