Jste zde:
soccerLift - Joomla! 1.5 template by Bonusthemes.com
Vytisknout
E-mail

Dorostenci Slovanu Černovír měli ve čtvrtém kole nadmíru atraktivního soupeře. A sice regionálního rivala z Chomoutova. Po vítězství na Nových Sadech, v Holici a domácí výhře na Zábřehem jeli navíc obhajovat první místo v tabulce. Velmi kvalitní zápas Slovan rozehrál výborně. Kluci byli běhavější, dostatečně tvrdí v soubojích a měli častěji míč na kopačkách. Zasloženě se proto dostali do vedení. Ve 20 min. dal krásný míč levou nohou za obranu David Dočkal na nabíhajícího Vojtu Blažka. Ten se v koncovce nemýlil a zkušeně levou nohou na zadní tyč vstřelil první gól utkání. Černovír byl i nadále lepší a měl otěže utkání ve svých rukou. Svou převahu se podařilo i přetavit v druhý gól v domácí síti. Podobnou situaci jako před prvním gólem měl na pravém křídle Patrik Hanus. A počínal si v koncovce naproto stejně jako Vojta Blažek. Střela na zadní tyč a bylo to poločasové vedení 0:2. Bohužel poločasová přestávka Slovanu uškodila. Kluci byli zřejmě uspokojení dvoubrankovým vedením a vstup do druhé půle se jim nepovedl. Dá se říct, že tři čtvrtiny zápasu byl lepším mužstvem Slovan, ale prvních 15 minut druhé půle byli patřilo domácím. Navíc byli efektivní a stačilo jim to na srovnání stavu. Nejprve v 53.min po centru z levého křídla propadl míč až těsně za brankovou čáru a následně v 60.min po centru z pravé strany nestačil gólman Martin Blažek na tečovaný míč. Ještě před tím měl ale rozhodnutí na kopačkách David Dočkal. Svoji střelu ale z deseti metrů mezi tyče nedostal. Bylo to klasická situace nedáš, dostaneš. Ve zbývajícím čase tlak Slovanu narůstal, ale gól se už vstřelit nepodařilo. Ale horší bylo, že tento nápor přerušilo vážné zranění kapitána Honzy Hanouska, který si v ostrém, ale férovém střetu o míč poranil koleno. První diagnóza zněla vážně s tím že Hany na podzim dohrál. Tak uvidíme a určitě přejeme brzké uzdravení. V penaltovém rozstřelu byli potom lepší domácí, když za Slovan neuspěli mimo jiné střelci David Dočkal a Robin Kuchyňa. Jediným úspěšným byl Patrik Hanus. Bod navíc tak bral Chomoutov.

Sokol CHOMOUTOV - Slovan ČERNOVÍR  2:2 ( 2:0 ) pen. 4:1

Branky: 20. Vojta Blažek, 44. Patrik Hanus     penalta: Patrik Hanus

Sestava: M.Blažek - Švancara, Hanousek Jan, Vaněčka, Koudelka - D.Dočkal, Jurtík, Šiška, V.Blažek - Kuchyňa, P.Hanus
Připraveni: Kirschbaum, Hrstka, Tomeš, Svoboda, Hanousek Jiří, Kučera

Na snímku se Martin Blažek snaží zabránit rozhodující penaltě

Pen.Chomoutov

AKTUALITYPRO MILOVNÍKY MALÉ KOPANÉ


LAZCE UNITED hrají domácí zápasy na hřišti Slovanu Černovír. Máte tak možnost zhlédnout na Lazcích zápasy tohoto zajímavého sportu i na podzim 2017.

KOLO DATUM DEN  ČAS DOMÁCÍ      HOSTÉ ROZHODČÍ
2. 9.9.  SO 10:30 Lazce United -  FC Loučany Mauthner
4. 23.9.  SO 10:30 Lazce United -  FC Rataje Michal
6. 7.10.  SO 10:30 Lazce United -  Kamerun Kurel
8. 21.10.  SO 10:30 Lazce United -  Galacticos Tomiga
10. 4.11.  SO 10:30 Lazce United -  Kovo-dřevo Kumr
12. 18.11.  SO 10:30 Lazce United  -   United players Vavřinec

Příští zápas

teamlogo1

VS


dolany2 

12. kolo, Neděle 22.10.2017  10:00

21.10.2017 Přerov - Hněvotín
22.10.2017 Sl. Černovír - Dolany
22.10.2017 HFK Olomouc - Jiskra Rapotín
22.10.2017 TJ Sigma Lutín - Želatovice
22.10.2017 Sulko Zábřeh - FC Dubicko
22.10.2017 Medlov - Velké Losiny
22.10.2017 Všechovice - Kralice

Podporujeme Slovan

givt banner square2Nakupujete na internetu? Zapojte jsme se do projektu GIVT, který spolupracuje s více než 700 e-shopy. Stačí před každým nákupem navštívit givt.cz a část peněz z Vašeho nákupu půjde na naši organizaci a vy nezaplatíte nic navíc! Abyste na to nemuseli stále myslet, máme pro vás užitečný tip. Stačí si do prohlížeče přidat jednoduché rozšíření. To vám při nákupu vždy připomene, že jste na e-shopu, přes který nám můžete přispět. Takže jen kliknete, za nákup nezaplatíte vůbec nic navíc a pomůžete. Rozšíření prohlížeče o vás neshromažďuje data, nezpomaluje chod počítače a neobsahuje reklamy. Získáte ho zde: givt.cz/aplikace 
Děkujeme, že na nás myslíte.

Aktuální umístění

Pořadí  Klub
1 Sigma Lutín siporang
2 Velké Losiny
sipzelen
3 1. HFK Olomouc sipcerv
4 Všechovice siporang
5 Želatovice siporang
6 Medlov siporang
7 Kralice siporang
8 Zábřeh sipzelen
9 Rapotín sipcerv
10 Slovan Černovír siporang
11 Přerov siporang
12 Dolany sipzelen
13 Hněvotín sipcerv
14 Dubicko siporang

 

 

 
MĚSTO foto baneru II KRAJ foto baneru II
 
 
sponzor
Travel Turne Tranzito