Jste zde:
soccerLift - Joomla! 1.5 template by Bonusthemes.com
Vytisknout
E-mail

Ve čtvrtém kole krajského přeboru žáků zajížděl Slovan na umělou trávu do Konice. Nakonec na umělé trávě hráli jen mladší a starší si užili kvalitní přírodní trávník. První nastoupili mladší borci a svůj zápas rozehráli výborně. Dobře kombinovali a slušně se pohybovali bez míče. A protože domácí taky chtěli hrát spíše fotbal než nakopávat, tak to byla pěkná podívaná. První branku vstřelil Filip Domanský hned ve 2.min. Byla to branka pěkná, ale taky trochu dílem náhody, když spíše nepovedený centr skončil v domácí bráně. Druhý gól přidal Jarek Bartl ve 14.min a bylo to 0:2. Třetí úspěch Slovanu si připsal za bojovnost Michael Weiner a tak skončil poločas slibných 0:3 pro Černovír. Do druhé půle však hostující borci nastoupili až příliš uspokojení a bez chuti. A tak postupně domácí Konice dala dva góly a zápas zdramatizovala. Jenže střeleckou slinu měl v tomto zápase Filip Domanský. Svým druhým a třetím gólem zápas prakticky rozhodl. Poslední branku pak ještě přidal Pepa Kneip a stanovil konečný rezultát na 2:6. Kluci tak vyhráli už čtvrtý zápas a dále jsou v tabulce hodně vysoko. Tentokrát je však potřeba říct, že zase zahráli výborně jen první poločas a taky že měli velké štěstí v koncovce. Pro domácí bylo 6 obržených branek nezasloužených a krutých. V druhé půlce si Slovanisti koledovali o průšvih, ale nakonec ho odvrátili. Příští týden však tento výkon proti Jeseníku určitě stačit nebude.

Starší žáci nastoupili na hlavní ploše a sehráli velmi kvalitní zápas. Oba soupeři se snažili hrát po zemi a utkání mělo opravdu výbornou úroveň. Hostující Slovan byl ze začátku lepší a zdálo se, že vedoucí branku vstřelí on. Bohužel se stal pravý opak. Po závaru před brankářem Žvátorou se Koničtí dostali k dorážce a nezaváhali. V 16.min tak bylo 1:0. Gól hosty trochu zarazil a až do konce poločasu tahali za trochu kratší konec. Ale do druhé půle nastoupil Slovan odhodlaně a cílevědomě pak šel za vyrovnáním. Svůj tlak stupňoval a spravedlivě vyrovnal v 60.min střelou z dálky Matěj Janšta. Hosté pak v tlaku pokračovali až do konce, ale vítězný gól už nevstřelili. Přišel tak na řadu penaltový rozstřel a oproti stejné situaci ve Šternberku se tentokrát nezadařilo. Neproměnili Maty Krejčí a Matěj Janšta a tak druhý bod navíc si připsala Konice.

MLADŠÍ ŽÁCI:    FKM Konice  -  Slovan Černovír  2:6 ( 0:3 )   

Branky:    Filip Domanský 3, Pepa Kneip, Michael Weiner, Jarek Bartl

Sestava: Šindelka - Bittner, Poledna, Kneip - Lebl, Škoda, Štreit - Domanský, Janalík, Woláková, Bartl, Kortiš, Horák, Weiner

STARŠÍ ŽÁCI:    FKM Konice  -  Slovan Černovír  1:1 ( 1:0 ) pen. 4:3

Sestava: Žvátora - Spáčil, Baláž, Janšta - Krejčí, Masopust, Kovář, Vláčil - Poláček, Čebiš, Petřek 
Střídali: Kalvach, Bluma, Torres, Judas, Psotka, Kvapil, Gronich 

Konice3

 

AKTUALITYPRO MILOVNÍKY MALÉ KOPANÉ


LAZCE UNITED hrají domácí zápasy na hřišti Slovanu Černovír. Máte tak možnost zhlédnout na Lazcích zápasy tohoto zajímavého sportu i na podzim 2017.

KOLO DATUM DEN  ČAS DOMÁCÍ      HOSTÉ ROZHODČÍ
2. 9.9.  SO 10:30 Lazce United -  FC Loučany Mauthner
4. 23.9.  SO 10:30 Lazce United -  FC Rataje Michal
6. 7.10.  SO 10:30 Lazce United -  Kamerun Kurel
8. 21.10.  SO 10:30 Lazce United -  Galacticos Tomiga
10. 4.11.  SO 10:30 Lazce United -  Kovo-dřevo Kumr
12. 18.11.  SO 10:30 Lazce United  -   United players Vavřinec

Příští zápas

teamlogo1

VS


dolany2 

12. kolo, Neděle 22.10.2017  10:00

21.10.2017 Přerov - Hněvotín
22.10.2017 Sl. Černovír - Dolany
22.10.2017 HFK Olomouc - Jiskra Rapotín
22.10.2017 TJ Sigma Lutín - Želatovice
22.10.2017 Sulko Zábřeh - FC Dubicko
22.10.2017 Medlov - Velké Losiny
22.10.2017 Všechovice - Kralice

Podporujeme Slovan

givt banner square2Nakupujete na internetu? Zapojte jsme se do projektu GIVT, který spolupracuje s více než 700 e-shopy. Stačí před každým nákupem navštívit givt.cz a část peněz z Vašeho nákupu půjde na naši organizaci a vy nezaplatíte nic navíc! Abyste na to nemuseli stále myslet, máme pro vás užitečný tip. Stačí si do prohlížeče přidat jednoduché rozšíření. To vám při nákupu vždy připomene, že jste na e-shopu, přes který nám můžete přispět. Takže jen kliknete, za nákup nezaplatíte vůbec nic navíc a pomůžete. Rozšíření prohlížeče o vás neshromažďuje data, nezpomaluje chod počítače a neobsahuje reklamy. Získáte ho zde: givt.cz/aplikace 
Děkujeme, že na nás myslíte.

Aktuální umístění

Pořadí  Klub
1 Sigma Lutín siporang
2 Velké Losiny
sipzelen
3 1. HFK Olomouc sipcerv
4 Všechovice siporang
5 Želatovice siporang
6 Medlov siporang
7 Kralice siporang
8 Zábřeh sipzelen
9 Rapotín sipcerv
10 Slovan Černovír siporang
11 Přerov siporang
12 Dolany sipzelen
13 Hněvotín sipcerv
14 Dubicko siporang

 

 

 
MĚSTO foto baneru II KRAJ foto baneru II
 
 
sponzor
Travel Turne Tranzito