Černovír – Bělkovice 1-2 (0-2)

Domácí chtěli v malém derby potvrdit remízu z Leštiny, ale hosté, kteří přijeli v okleštěné sestavě, byli proti. V utkání, které příliš vzruchu před oběma brankáři nepřineslo, se soustředili na pozornou obranu a vyráželi do rychlých kontrů. Přesto, že fotbalového mnoho nepředvedli, tato taktika slavila úspěch.

Přitom domácí mohli udeřit hned v úvodu, ale Havelkovu střelu z vápna ve 2.min vytáhl Vidrman na břevno. Udeřilo ale na druhé straně. V 10.min prodloužil hlavou nešťastně za vlastního gólmana Judas trestný kop hostí z dobrých 40 metrů – 0-1. A když se hostům po osmi minutách podařil rychlý kontr, na jehož konci byla, po přiťuknutí důrazného Krzyžánka, bomba Sklenáře pod víko – 0-2, byli domácí jak opaření. A mohlo být ještě hůře, když hostující brejk po ose Krzyžánek, R.Theimer a Sklenář zneškodnil až výborným zákrokem Sedlář. Hned z protiútoku vyslal Havelka Pulkerta, který šel sám na Vidrmana, ale tak dlouho váhal se střelou, až ji jeden z vracejících se beků zblokoval. O chvíli později vysunul Vyroubal Havelku, ale jeho prudkou, leč z velkého úhlu mířící, střelu Vidrman vykopl. V těchto chvílích měli domácí navrch, po jednom z rohů přišla před brankou hostí klasická trma vrma, následně přišla chyba Vidrmana, který neudržel míč, ale Judas ho do sítě protlačit nedokázal.

Do druhé půle domácí vystřídali kompletní trojici hráčů a po akci dvou střídajících se hned v 51min dočkali snížení, když Pešákův centr od rohového praporku usměrnil za záda Vidrmana zblízka Štěpánek. – 1-2. Očekávaný nápor domácích se ale příliš nekonal, hosté dobře kouskovali hru a větší šance domácích tak přišli až v samotném závěru. V 84.min se Štěpánkův centr dostal až k Havelkovi, který se už už dral do zakončení, ale jeho střelu dokázala obrana na poslední chvíli zblokovat. A když o minutu později po přiťuknutí Pulkerta poslal v jasné šanci J.Špička míč místo do sítě až téměř do Moravy, odvezli si hosté do Bělkovic plný bodový zisk.

B: 51. Štěpánek – 10. Judas vlastní, 18. Sklenář.

Slovan: Sedlář – Murárik, Judas, Géc, A.Špička – Navrátil, Okleštěk (46.J.Špička), Vyroubal (46.Pešák), Pulkert – Kuba (46.Štěpánek), Havelka