5.10.2015
Slovan Černovír – Sokol Štíty 1-1 (1-1)
FOTO
Kdo přišel do Arény U komína o něco později, přišel o vše podstatné. Hned v úvodu udělali hosté chybu v rozehrávce, Nestrojil se už, už řítil do vápna, když jej hostující obrana zastavila pouze faulem. Následný trestný kop zahrál A. Špička z rohu vápna přesně na hlavu Judase, který míč pouze lehce líznul k zadní tyči hostující branky – 1:0. Jenže hosté naložili se svou první šancí stejně. Po kolmici se za obranou zjevil osamocený Teffer, který přesnou střelou z hranice vápna poslal míč od tyče do sítě – 1:1. Zatímco domácí rychlé vyrovnání zmrazilo, hostům nalilo krev do žil a první půlku poločasu byli lepším týmem, ale kromě několika standardních situací a střel mimo branku nic většího nevyprodukovali. A jelikož domácí v závěru půle nedohráli několik slibně se rozvíjejících brejků, šlo se do šaten za nerozhodného stavu.
Druhá půle nepřinesla příliš jiný obraz hry a diváci tak mohli sledovat především boj ve středu pole. Hosté byli rychlejší a pohyblivější a měli územní převahu, ale vyjma několika standardních situací se přes pozornou domácí obranu nedostávali. A protože domácí byli dnes směrem dopředu téměř neškodní, skončilo utkání dělbou bodů. S tou byli nakonec spokojenější domácí, kterým se utkání příliš nevydařilo. Nutno ovšem dodat, že proti nim stál zatím nejlepší soupeř, na kterého v dosavadním průběhu soutěže narazili.
Branky: 2. Judas – 6. Teffer
Sestava Slovanu: Sedlář – Murárik, Judas, Géc, A. Špička – Nestrojil, Švajda, Tony, Vyroubal – Kuba, Havelka. Střídali: Pulkert, Kesler, Zdráhal a Ježo.