TJ Jindřichov - Slovan Černovír 1:1 (0:1)

Dnes jsme na domácím hřišti přivítali borce z Černovíru. Hosté v minulém kole vyprášili Šumvald 7:0. Tak uvidíme, co předvedou u nás.Hosté dorazili i se svým 12. Hráčem, Ultra Fans! Bubny, vlajky, prapory, transparent, to tady ještě nebylo!!!

Utkání se pro nás nevyvíjelo nejlépe. Hosté byli po minulém kole v laufu a bylo to znát. Vlítli na nás jak velká voda, stříleli z každé pozice, dohrávali každý míč. Nám se z bleskurychlého sevření nedařilo vymanit a ve 3.minutě jsme inkasovali. Nepříjemnou střelu zpoza klubka hráčů ještě Honza Málek vyrazil, ale bleskurychle dorážející Havelka poslal domácí do vedení. Prohráváme 0:1. Kluci přidali na obrátkách a bylo to znát. Hrálo se nahoru dolu, a oba tými si tu a tam vytvořili šanci ke skórování. Ukázalo se, že na hosty platí brejky. Ovšem brzdila nás ofsajdová past, kterou úspěšně aplikovali hosté. Podařilo se nám i srovnat na 1:1, ale L.Petr byl v ofsajdu. Myslím, že se jednalo o velmi přísně odpískaný přestupek.

Tak jsme zjistili, co na hosty platí. Tlak a presing. Pod tlakem hosté kupili chyby, tudy by mohla vést cestička. Bing ho! Taky že vedla. Jirka Tezner v 51.minutě šokoval hostujícího gólmana. Ze skrumáže před brankou vyslal do sítě soupeře efektivní dloubáček. Ten krásně doplachtil tam kam měl a bylo srovnáno. V následujících minutách každý chvilku tahal pilku. Hostům zatrnulo, když Hanes Vlček nastřelil tyč, nám zatrnulo v 78. min. Po rychlé akci hostí se na našeho brankáře hnal jeden ze záložníku soupeře. Ale Hanes nás podržel, střelu k tyči vyrazil kolenem. Zápas se dohrával v poněkud nervozně, nicméně branka už nepadla.

Kdopak by se dnes stal mužem kola? Dle mého názoru Jirka Tezner. Excelentní dloubáček nám vybojoval bod. Na záda mu funí Jenda Málek. V 78. minutě bravurně zlikvidoval tutovku soupeře. Ale chválím celý tým. Některým fans se utkání nelíbilo, mě jo, a hodně. Moje žena to vystihla konstatováním : „Obrali jste Černovír o dva body“. A je to :o)