los12

Černovír doma podruhé vyhrál, tentokrát se štěstím

Slovan Černovír – SK Loštice 3:2 (2:0)

Již ve třetí minutě byl ve vápně faulován Havelka a Judas zamířil nechytatelně pod víko - 1:0. V končící první čtvrthodince zápasu dostal Havelka, po excelentní kolmici Pulkerta, míč za obranu a křížnou střelou na zadní tyč přidal druhý gól domácích. V další části první půle se hra vyrovnala, ke slovu se dostávali i hosté, ale hrozili jen ze standardních situací. Jejich výborným exekutorem byl zejména kapitán Ďurček. Ve druhém poločase přišla první šance v 61. minutě. Po přihrávce střídajícího Oklešťka si ve vápně pohrál s obranou hostů Havelka a s přehledem zavěsil. Z šestnáctky ovšem odkulhal, což se později ukázalo jako zlom v průběhu utkání. Hosté totiž po třech minutách skórovali, když nikým neatakovaný nejlepší hráč hostů Ďurček dostal zpětnou přihrávku a střelou z pětadvaceti metrů dal první gól hostů. Havelka opustil hřiště a Loštičtí převzali iniciativu. Blízko ke kontaktnímu gólu byli v 73. minutě. Po chybě domácí obrany měl skvělou šanci střídající Másilko, jeho střela jen těsně minula černovírskou svatyni. Další šance, tentokrát úspěšně zakončené, se dočkali až v devadesáté minutě. Po rohovém kopu Ďurčíka skóroval hlavou Másilko. V nastaveném čase se hosté dále tlačili k brance domácích, na případnou změnu skóre jim, naštěstí pro domácí, již chyběl čas. Branky: 14. a 61 Havelka, 3. Judas (p.k.) – 64. Ďurček, 90. Másilko. ŽK: 66. Géc, 81. Špička, 89. Vyroubal, 90. Štěpánek – 33. Miler, 50. Jakub Mikeš. Rozhodčí: Luděk Knoll mladší. Černovír: Zeman – Murárik, Judas, Špička, Géc, Navrátil, Pulkert (58. Okleštěk), Nestrojil, Vyroubal, Kuba (46. Štěpánek), Havelka (65. Pešák). Trenér Martin Zmrzlý. Loštice: Šild – Dluhý-Smith, Rajčar, Vykydal, Ďurček, Petruška, Jakub Mikeš (64. Másilko), Fialek, Josef Mikeš, Zbořil, Miler (44. Němec). Trenér Jan Prucek. (bin)