SLOVAN "A" - V. TÝNEC 5:1 ( 3:0 )  Střelci: Ježo, Duba, Dočkal M., Vyroubal, Koupil

Sestava: Janák - Hrabal, Kučerka, Ježo, Dočkal M. - Koupil, Zdráhal, Guskovič, Bařinka - Vyroubal, Bartošek.

Připraveni: Duba, Faltýnek, Frank, Dočkal D.

Prvním jarním utkáním dorostu byla dohrávka podzimního kola, které bylo odloženo. Zimní příprava proběhla ke spokojenosti týmu a tak se čekal úspěšný zápas. Úspěšný byl nakonec spíše výsledek, než výkon. Hráči se docela těžko vyrovnávali s přechodem z umělé trávy na přírodní a tak velmi vázla kombinace. První gól přišel hned ve 2.min kdy pronikajícího Koupila zastavili hosté až faulem před vápnem a z rozehraného trestného kopu skóroval Ježo. To bylo sice uklidnění, ale hra se potom vyrovnala. Naštěstí domácímu Slovanu vycházely rohové kopy a z nich přišly dva góly. Ve 28.min a v 41.min. První zakončoval dorážkou Martin Dočkal a druhý si hlavou našel Duba a zblízka stanovil výsledek poločasu na 3:0. Druhá půle už byla o chuti si zahrát fotbal. Prvních 15.min však domácí prospali a tak se dočkali hosté. Rovněž ze standartky doráželi míč do brány v 49.min. Pak se naštěstí domácí vzpamatovali a dobře drželi míč. Gólově však svoji převaho vyjádřili až po dvou pěkných akcích Koupila těsně před koncem. Nejprve snadno pláchl po pravém křídle a servíroval před prázdnou bránu Vykopalovi v 78.min a pak zakončoval svoje sólo z půlky hřiště sám střelou k tyči z hranice šestnáctky v 90.min a stanovil konečnou podobu výsledku na 5:1.

Vstup do soutěže tak dorostencům vyšel i když se čekalo trochu víc. Potěšujícím faktem byly dobré standartní situace a velmi dobrý výkon Davida Koupila.

SLOVAN "B" - PROTIVANOV 1:2 ( 1:0 )  Střelec: Guskovič

Sestava : Vysoudil - Hlava, Chrenko, Ošťádal, Jurenka - Bařinka, Guskovič, Hrabal, Kupka - Vysoudil, Marta

Připraveni: Netopil, Meissner, Kotek

Rovněž dohrávaný zápas z podzimu "béčku" dorostu nevyšel. Ačkoliv se dostali do vedení, tak zápas prohráli po dvou výborně zahraných standartních situacích hostů ve druhém poločase. Nicméně zápas byl kvalitní a vyrovnaný. Hosté byli asi o kousek lepší a šťastnější.