Jste zde:
Vytisknout
E-mail

Po nezdaru v prvním kole přijel do arény "U komína" atraktivní soupeř a rival z Nemilan. SLOVAN byl odhodlaný napravit neúspěch z Přerova a taky vrátit Nemilanským porážku z přípravného turnaje před 14 dny.
Zápas na velmi dobře připraveném hřišti začal SLOVAN dobře. Úspěšně kombinoval a držel míč. Tím se dostali do zápasu všichni hráči na hřišti a opticky tak měli domácí územní převahu. Záhy taky přišla první velká šance zápasu. Měl ji v 18.min navrátilec z HFK Olomouc Dominik Kudlička. Výborně si naběhl na kolmici od Guskoviče a šel sám na hostujícího gólmana. Udělal mu správně kličku, ale už nestačil přesně zakončit. Ale hned v 23.min se skóre měnilo. SLOVAN zahrával trestný kop a první míč hostující obrana odvrátila, ale druhý centr si ve vápně našel Hrabal a střelou pod břevno změnil bezbrankový stav na 1:0 pro domácí. V této fázi zápasu byl SLOVAN lepší a vedoucí branka byla spravedlivým obrázkem dění na hřišti. Potom však domácí trochu polevili a Nemilany se začali herně zvedat a nepříjemně "zlobit". Žádnou ze šancí však proměnit nedokázaly. Stejně tak se ovšem vedlo i domácímu Martovi v samostaném úniku. A tak zápas patrně rozhodla 43.min kdy se domácí dostali k zahrávání trestného kopu z 20 metrů. Zahrával ho Hrabal a mazácky využil pomoc svých spoluhráčů ve zdi a špatně postaveného gólmana. Přesnou střelou kolem zdi tak zvýšil na 2:0 a stanovil tak poločasový výsledek.
Druhý poločas byl hodně bojovný a vyrovnaný. Žádná ze šancí však proměněna nebyla. Hosté nenašli recept na výborného Zatloukala v domácí bráně a na druhé straně si vybíral smůlu Lukáš Marta, který neuspěl ani v jedné ze svých šancí. Byla to škoda, protože třetí branka by zápas rozhodla a jistě by se skóre ještě víc navyšovalo. I tak jek výsledek 2:0 pro domácí SLOVAN úspěchem. Také herně museli být fanoušci spokojeni. Zvlášť úvod zápasu, do vstřelené první branky, byl projev na hřišti velmi dobrý. Tak by měl hrát SLOVAN pořád. A třeba to potvrdí hned v dalším kole. To se jede na hřiště do Velkých Losin, které jsou zatím v tabulce před naším celkem.
 
Sestava: Zatloukal - Meissner, Kudlička, Slouka, Frank - Marta, Guskovič, Vaněčka, Kotek - Hrabal, Dočkal
Střídali: Skácel, Jurtík, Hanousek, M.Vysoudil a P.Vysoudil

SLOVAN ČERNOVÍR - FK NEMILANY    2:0 (2:0)      Branky: Jakub Hrabal 2x
Travel Turne Tranzito