SLOVAN - KONICE 5:0 (1:0)

Branky: 42.Duba (Vyroubal), 55.Ježo, 63.Kupka (Vyroubal), 78.Zapletal, 86.Vyroubal

Sestava: Janák - Hanus,Ježo,Slouka,Zdráhal - Kupka,Guskovič,Kesler,Dočkal - Vyroubal, Bartošek

(Faltýnek, Duba, Zapletal, Koupil, Kučerka)

První vystoupení v nové sezóně SLOVAN zvládl. A kdyby ještě vylepšil koncovku, mohlo být vítězství ještě výraznější. Soupeř z Konice totiž nebyl z kategorie těch nejtěžších. Přesto se na první gól čekalo téměř celý poločas. Po vyhraném souboji ho připravil Dominik Vyroubal pro Marka Dubu, který neměl problém zakončit do prázdné brány. A když hned na začátku druhé půle zvýšil Pavel Ježo po střele z trestného kopu téměř z poloviny hřiště, bylo o osudu zápasu rozhodnuto. Na 3:0 zvyšoval Roman Kupka po kolmém vysunutí od Dominika Vyroubala. Gólem na 4:0 se pak prezentoval Ruda Zapletal, když svou střelu dorážel snad natřikrát. Skore do konečné podoby uzavřel Dominik Vyroubal, který předtím několik šancí zahodil, ale nakonec se přece jen dočkal.

První zápas se tedy zvládnul, ale hned v sobotu 24.8. čeká SLOVAN mnohem těžší soupeř z Opatovic. Tam se teprve ukáže jaká je reálná síla "A" dorostu v sezoně 2013/2014.