OPATOVICE - SLOVAN 0:0

Sestava: Janák - Kučerka, Ježo, Slouka Zdráhal - Kupka, Kesler, Guskovič, Koupil - Bartošek, Vyroubal

Zapletal, Jurenka.

Také druhý zápas krajského přeboru dorostu Slovan zvládl. Na horké půdě ve Všechovicích, kde hrají domácí zápasy Opatovice, byla situace ještě ztížená o fakt, že se k utkání nedostavil delegovaný rozhočí Navrátil z Kojetína. Zápas tedy rozhodoval domácí laik. Slovan byl po celý zápas lepším mužstvem, ale v koncovce se hodně trápí a nevyužívá i ty nejvyloženější šance. V první půli stáli tváří v tvář domácímu gólmanovi postupně Kupka, Vyroubal, Zapletal a Bartošek. Ani jeden tutovku nevyužil. A když už skóroval po přihrávce pod sebe do prázdné Zapletal, tak zaúřadoval domácí rozhodčí a pískal ofsajd. Ve druhé půli Opatovice rezignovali na útok a soustředili se na bránění výsledku 0:0. To se jim nakonec podařilo, ačkoliv převaha Slovanu byla výrazná. Kýžený gól však nepřišel.