SLOVAN "A" - NOVÉ SADY 2:6 (0:3)   Branky: Koupil, Dočkal Martin

Sestava: Janák - Hanus, Kučerka, Ježo, Dočkal M. - Bařinka, Guskovič, Kesler, Faltýnek - Vyroubal, Ondrejka

Připraveni: Frank, Zdráhal, Koupil

Třetí zápas v řadě na domácím trávníku dorostencům vůbec nevyšel. Soupeř z Nových Sadů byl v tabulce na posledním místě, a tak to mohlo vypadat na jednoduchý zápas. V samotném utkání však byla realita docela jiná. Novosadští byli ve všech aspektech hry lepší a zaslouženě vyhráli. První gól dali hosté ve 12.min. Balón nakopnutý směrem na domácí bránu zapadl pod břevno a gólman Janák si s ním neporadil. A ve 24.min bylo ještě hůř. Hbitý útočník hostů byl rychlejší než domácí stoper Kučerka, jenž v rohu šestnáctky fauloval a penaltu Sady proměnily na 0:2. Teprve potom se hra trochu vyrovnala a domácí hrozili hlavně z rohových kopů. Větší šance však nepřišla. Naopak ve 42.min hosté zužitkovali rychlý brejk a opakovanou střelou prostřelili Janáka na 0:3.

Do druhé půle šel Slovan s cílem vstřelit gól, který by mohl utkání ještě zdramatizovat. Mohl ho dát Ondrejka v 47.min, ale samostatný nájezd neproměnil. Naopak na druhé straně si hostující forvard pohrál s celou obranou Slovanu a pohodlně zvýšil na 0:4. A to už bylo všem jasné, že dnes to nebude pro Slovan šťastný den. Přišla ještě branka na 0:5 a až potom Sady dovolily domácím konečně skórovat. Během jedné minuty se to povedlo Koupilovi a Dočkalovi. Ale hráči hostů byli nekompromisní a nádherným halfvolejem si přisvojili i poslední branku utkání.

Výsledek 2:6 je hrozivý. Horším zjištěním je však, že podle vývoje utkání je naprosto spravedlivý. Snad se povede chlapcům rychle zapomenout a co nejdříve tento lapsus napravit.

SLOVAN "B" - NÁMĚŠŤ N.H. 3:4 (0:1)  Branky: Vysoudil 2, Guskovič

Sestava: Vysoudil - Jurenka, Chrenko, Hrabal, Meissner - Marta, Kesler, Guskovič, Slouka - Vysoudil, Kotek

Připraveni: Ošťádal, Dočkal David, Netopil

Také dorostenecké rezervě se bodovat nepodařilo. Pořád dotahovali náskok soupeře, ale ten vyrovnávací gól už nedali. Brankové hody tudíž příliš radosti o víkendu dorostencům nepřinesly.