SLOVAN "A" - KOSTELEC n.H. 6:0 (2:0)

Branky: Bartošek 2, Ježo, Faltýnek, Duba, Kučerka

Sestava: Janák - Hrabal, Ježo, Kučerka, Zdráhal - Bařinka, Kesler, Guskovič, Koupil - Bartošek, Vyroubal

Střídali: Faltýnek, Duba, Hlava

V pátém jarním kole Slovan přivítal soupeře, který byl ve vzájemném podzimním souboji úspěšnější. Proto měli chlapci postaráno o motivaci a chtěli soupeři porážku vrátit. Nakonec se to podařilo i s úroky, ačkoliv projev na hřišti tak velký rozdíl skóre nenaznačoval. Černovírští byli tentokrát hodně efektivní. Hned ve 2.min se na pravém křídle uvolnil Bařinka a centrem pěkně našel Bartoška, který nezaváhal. A hned ve 21.min bylo 2:0. Ve vápně se dostával do šance Koupil a byl faulován. Penaltu proměnil Ježo. Pak se hra otočila a hosté hodně těžili z dlouhých nakopávaných balónů. Gól však nedali ani po velké chybě gólmana Janáka při rozehrávce. Poločas tak skončil 2:0. Nástup do druhé půle se opět povedl lépe domácím. V 51.min se prosadil v souboji důrazný Duba a upravil na 3:0. V 58.min se zápas definitivně zlomil. Na centr Duby si naběhl střídající Faltýnek, před gólmanem se nezalekl a protlačil míč do brány na 4:0. Pak se zase dostali víc do hry hosté, ale gól jim v tomto zápase nebyl souzený. Jejich největší šanci zastavilo břevno domácí brány. A tak se ke slovu dostal zase Slovan. Po rohu Duby v 82.min dorážel Kučerka a v poslední minutě opět po rohu Vyroubala upravoval na 6:0 hlavou Bartošek.

Nutno poznamenat, že porážka je pro Kostelec až příliš krutá. Zase takový rozdíl mezi mužstvy nebyl. Ale efektivita Slovanu byla tentokrát téměř 100%. Nicméně čekání na výkon k plné spokojenosti stále trvá.

SLOVAN "B" - HUSTOPEČE 5:1 (2:1)

Branky: Marta 2, Faltýnek, Guskovič, Kotek