ČECHOVICE "A" - SLOVAN "A" 3:1 (1:1)    Branka: Koupil

Sestava: Janák - Hrabal,Kučerka,Zdráhal,Frank - Bařinka,Kesler,Guskovič,Koupil - Bartošek,Vyroubal

Střídali: Duba, Dočkal M.,Hlava.

K dalšímu zápasu krajského přeboru dorostu zajížděl Slovan na hřiště druhého celku tabulky. A sice do Čechovic, které doma ještě neztratili ani bod. Takže se dal předpokládat  těžký zápas. A hned začátek dal předpokladům za pravdu. Černovírští nastoupili bojácně a z první vážnější situace poprvé inkasovali. V 9.min se na levém křídle uvolnil domácí forvard a centrem našel břed bránou úplně volného spoluhráče, který nemohl minout na 1:0. Teprve pak se Slovan trochu osmělil, ve středu začali víc pracovat Kesler s Guskovičem a hlavně se začal prosazovat útočník Bartošek. Hra se vyrovnala a zaslouženě se měnilo i skóre. Ve 28.min dostal těžký míč do souboje Koupil. Souboj dokázal vyhrát a výstavní ranou z 20 metrů prostřelil domácího gólmana. Hra byla i potom celkem vyrovnaná, ale větší náznaky šancí měli domácí. Do kabin se ale šlo za vyrovnaného stavu 1:1.
Začátek druhé půle nenasvědčoval, že by Čechovice zvyšovali obrátky a tlak na hostující bránu. Naopak Slovan dobře držel míč. Jen chyběla včasná a přesná finální přihrávka. Když už se zdálo, že domácím nadobro došla invence, přišla bohužel chyba hostů. Trestný kop z půli hřiště domácí nezahráli nijak kvalitně, ale první se k polovysokému balónu dostali domácí a tečí na opačnou stranu brány poslali míč do sítě na 2:1. Běžela zlomová 60.min a od té chvíle byli domácí lepší. A když dostal druhou žlutou kartu v 72.min Kučerka, bylo rozhodnuto. Kučerka šel do sprch a ještě z tohoto trestného kopu domácí skórovali o tyč na výsledných 3:1. Pak už bylo jen otázkou jestli se slušně podaří zápas dohrát.

V hodnocení je potřeba zmínit, že jsme nějaký velký výsledek nečekali, ale nebýt odfláknutého začátku, mohli jsme být spokojeni. 30 minut první půle a 15 minut druhé půle hrál Slovan dobře. Stále ale inkasujeme ze standartek a sami je nedáváme. Teď navíc dostane stopku na minimálně 1 zápas Kučerka a při zranění Ježa a Hanuse bude těžké sestavit základní jedenáctku.

ČECHOVICE "B" - SLOVAN "B" 4:2 (1:0)    Branky: Hrabal, Guskovič

Sestava: Vysoudil - Meissner,Chrenko,Slouka,Jurenka - Marta,Guskovič,Kupka,Hrabal - Vysoudil, Kotek

Střídali: Netopil, Bařinka, Duba