Jste zde:
Vytisknout
E-mail

SLOVAN "A" - HLUBOČKY 3:2 (3:1)     Branky: Bařinka 2, Bartošek

 

Sestava: Zatloukal - Hrabal, Hanus, Zdráhal, Dočkal - Bařinka, Guskovič, Kesler, Koupil - Bartošek, Vyroubal

Střídali: Hlava, Janák

 

Los 21.kola KP přivedl na hřiště "U komína" soupeře z nedalekých Hluboček. Na podzim v Hlubočkách Slovan vyhrál překvapivě vysoko 7:0 a tím pádem to měl být soupeř příjemný. Nicméně nečekané okolnosti zatřásli základní sestavou Slovanu, kdy z různých důvodů chyběli stopeři Kučerka s Ježem, gólman Janák a střelec Duba. Navíc s teplotou musel nastoupit Vyroubal. Premiéru si výborným výkonem odbyl gólman starších žáků Vojta Zatloukal a i ostatní hráče se naštěstí podařilo nahradit.

Vstup do zápasu se povedl Slovanu náramně. V 5.min se na pravém křídle uvolnil Bařinka a ostrou střelou otevřel skóre na 1:0. Hned v 9.min se povedla kombinace na vápně, míč se dostal k Bartoškovi, který v koncovce nedal hostujícímu gólmanovi šanci na 2:0. A když ve 12.min skóroval po krásném úniku a centru Dočkala podruhé Bařinka na 3:0 byli hosté zralí na ručník. Nutno říct, že v této fázi zápasu byl Slovan o třídu lepší ve všech fotbalových aspektech. Hráči Hluboček asi příliš mysleli na podzimní výsledek a měli snad až přehnaný respekt. I v dalším průběhu byl Slovan lepší a zápas se zúžil na souboje brankáře hostů Axmanna s útočníky Slovanu. Vyložených šancí bylo snad 10 a nebezpečných zakončení ještě dvakrát tolik. Nedůraz v koncovce mohl domácí mrzet, neboť Hlubočky vytěžili z minima maximum. Poprvé v 38.min dorážkou trestného kopu a podruhé v 76.min dorážkou nedůrazného odkopu. Konečný výsledek neodpovídá dění na hřišti. Slovan byl tentokrát opravdu lepší o víc než jednu branku. Vyhrál naprosto zaslouženě a hlavně hodně těší herní projev, kterým se Slovan prezentoval. Konečně tak potěšil fanoušky a rodiče a pozval je na důležitý zápas příští týden do Nemilan. Na druhou stranu to hodně usnadnili hráči Hluboček svým bojácným výkonem. 

SLOVAN "B" - ŽELATOVICE 1:2 (1:1)     Branka: Marta

 

Sestava: Vysoudil P. - Jurenka, Slouka, Chrenko, Hrabal - Marta, Guskovič, Meissner, Vysoudil M. - Hlava, Zdráhal

Střídali: Kotek, Netopil

 

V dalším utkání I.třídy dorostu se v Černovíře představil vedoucí celek tabulky Želatovice. Domácí Slovan byl celý zápas vyrovnaným soupeřem a vůbec nebylo vidět suverénní postavení hostů v tabulce. Skóre otevřel Marta v 15.min, ale hosté stačili srovnat ještě do poločasu. V 39.min. Zápas se tak rozhodoval až v samotném závěru. Gól domácího Vysoudila nebyl uznán pro odmávaný ofsajd při trestném kopu. Ale na druhé straně byl po totožné situaci gól uznán, ačkoliv se rovněž mával ofsajd. A protože to bylo v 81.min, tak už Slovan nenašel sílu odpovědět. Slovan byl tentokrát blízko bodům, nicméně se mu na jaře nedaří jít štěstí naproti. Další prohra o gól snad bude hráče ještě více motivovat a zkušenosti z těchto těžkých zápasů zúročí v dalších zápasech.
znak roller

Travel Turne Tranzito