Jste zde:
Vytisknout
E-mail

VELKÉ LOSINY - SLOVAN ČERNOVÍR  0:1 ( 0:1 )    Branka: Ježo pen.

Sestava:  Janák - Koupil, Ježo, Zdráhal, Dočkal - Bařinka, Guskovič, Kesler, Bartošek - Vyroubal, Ondrejka

Střídal: Zapletal

Utkání 24.kola krajského přeboru dorostu odehrál Slovan na hřišti ve Velkých Losinách. Před utkáním se mužstvo skládalo přesně na počet vinou zranění, trestů a s ohledem na kolizi se zápasem B mužstva. Nakonec nám hodně pomohli Marek Ondrejka, který jel na poslední chvíli a Ruda Zapletal, který hrál naposledy ve 3.kole. Samotný zápas příliš pohledný nebyl. Domácí hráli doma poslední zápas sezóny a tak se chtěli rozloučit vítězstvím. Slovan byl ale určitě nebezpečnější. První varování po úniku Ondrejky ve 21.min ještě domácí obrana zažehnala, ale ve 27.min už gólově uhodilo. Ondrejku ve vápně sestřelil domácí bek a musela se pískat penalta. Ježo proměnil a Slovan vedl 1:0. I nadále hrál Slovan lépe. Šance však po hříchu zahazoval. Sám před brankářem byl Ondrejka v 35.min a Vyroubal ve 42.min. Ani jeden z nich však bránu netrefil. A tak se šlo do kabin za stavu 0:1.
Druhá půle se nesla ve znamení domácí snahy o vyrovnání a kvalitní obranné fáze Slovanu. Hrálo se spíše ve středu hřiště a jedinou nebezpečnou šanci po centru z trestného kopu domácí hlavou neproměnili. Slovan příliš nebezpečný nebyl, ale k vítězství se nakonec dopracoval tím nejšťastnějším výsledkem s jedním vstřeleným gólem. A asi zaslouženě. Zajistil si tak minimálně 5. místo v konečné tabulce KP.


HORNÍ MOŠTĚNICE - SLOVAN ČERNOVÍR "B"   1:1  ( 1:0 )    Branka: Marta

Sestava: Zatloukal - Meissner, Hrabal, Ošťádal, Netopil - Kotek, Slouka, Frank, Vysoudil - Marta, Baliar.

Ve velmi okleštěné sestavě zajížděl Slovan k zápasu se soupeřem z konce tabulky. Přestože hned od začátku prohrával, dokázal nakonec srovnat a uhrát spravedlivou remízu 1:1. Hodně pomohli alternující žáci gólman Zatloukal a stoper Frank.

znak roller

Travel Turne Tranzito