SK Bělkovice-Lašťany - Slovan Černovír 2-0 (1-0)

Utkání v Bělkovicích začal v úmorném vedru hostující Slovan velmi aktivně, za úvodní tři minuty si vypracoval šest centrů do vápna a dva rohy, ale bez větších šancí. Ty ale přišly hned vzápětí. Nejprve se na gólmana řítil osamocený Kuba, ale místo zakončení se nepochopitelně ještě snažil udělat kličku stoperovi. V 10.min natáhnul z dobrých dvaceti metrů Tony a Tureček se musel hodně natahovat, aby míč zpod břevna vytáhnul na rohový kop. Z něj se dostal míč až k Petrů, který ve skluzu mířil centimetry nad šibenici domácí svatyně. Tím se ale šance hostí na dlouhých sedmdesát minut vytratily...domácí hru vyrovnali a postupně se začali čím dál častěji dostávat před Sedláře. Nejvážnějšími akcemi však byly dva centry ze stran v 21.a 22.min, které ale adresáta ve vápně hostí nenašly. Proto jako blesk z čistého nebe přišel vedoucí gól domácích ve 39.min. Po kolmici mezi stopery hostů uháněl na Sedláře nejlepší hráč domácích Vinkler a bez problémů otevřel skóre zápasu - 1:0. Do druhé půle nastoupil Slovan se snahou o korekci stavu, ale chytře hrající domácí ve vedru nechali hosty hrát, zhustili prostor na vlastní polovině a vyráželi do rychlých kontrů. Po jednom takovém v 58. min pláchnul hostující obraně Vinkler, namazal do tutovky Krzyžánkovi, který ale mířil pouze do tyče. Obraz hry se stále neměnil a příliš pohledný zápas k vidění nebyl. Hostům se nedařilo překonat obranu domácích a ti se nikam příliš nehnali a čekali na chyby v hostující obraně. A dočkali se čtvrt hodiny před koncem. Nestrojil zbytečně otálel s rozehrou, Vinkler mu míč odebral, potáhnul a vyslal ostrou střelu na Sedláře. Ten sice zasáhnul úspěšně, ale proti následné dorážce Krzyžánka byl naprosto bezmocný - 2:0. V 83.min vyslal krásnou ulicí do brejku Vinkler Mir.Sklenáře, ale jeho střelu Sedlář vyrazil a dorážka stejného hráče skončila těsně vedle tyče hostující klece. A domácí to mohlo mrzet, protože hned z protiútoku se po prostrčení od Nestrojila zjevil před domácím gólmanem sám Navrátil, ale mířil pouze do něj, aby hned o minutu později centroval Petrů a a po sklepnutí Oklešťka mířil v jasné pozici mimo Pulkert.

Slovan tak odjel z Bělkovic po zásluze s prázdnou. Herně sice nebyl horším týmem, ale neschopnost v útočné fázi ve spojení se střeleckou nemohoucností znamenala, že branku nevstřelil, zatímco domácí předvedli zkušený a taktický výkon a své šance proměnili.

B: 39.Vinkler, 75. Krzyžánek

Slovan: Sedlář - Murárik, Judas, Géc, A.Špička - J.Špička, Nestrojil, Tony (46.Navrátil), Petrů - Kuba(60.Pulkert), Havelka (46.Okleštěk).