Třetí soutěžní utkání krajského přeboru dorostu odehrál SLOVAN na hřišti ve Velkých Losinách. Utkali se tedy se soupeřem, který měl stejný počet bodů a s výrazně aktivním skóre figuroval na špičce tabulky.

Hráče SLOVANU však zápas zastihl ve velmi dobré formě a přivezli z Losin 3 body za 3 vstřelené branky. Také podruhé za sebou čisté konto obdržených branek a posun v tabulce na 4.místo. Branky stříleli v prvním poločase Marek Vysoudil a Pepa Slouka. Ve druhé půli přidal gól i Jakub Hrabal a dostal se do čela tabulky střelců dorostu SLOVANU.

Zatím to omlazenému dorostu funguje bezvadně a tak přijďte hráče povzbudit na důležitý další soutěžní zápas, kdy v NEDĚLI 31.8. v 10:00 budou hrát v aréně "U komína" OPATOVICE.

Zápas výborně zapadl do kontextu úspěšné Černovírské neděle. Vyhráli muži, dorost i oba celky žáků. Celkem 12 bodů. Téměř zápis do historie.

Sestava: Zatloukal - Chrenko, Kudlička, Slouka, Hanousek - Kotek, Vaněčka, Guskovič, Vysoudil M. - Hrabal, Dočkal

Střídali: Skácel, Marta, Vysoudil P., Maixner, Jurtík

V. LOSINY - SLOVAN 0:3  (0:2)     Branky: Marek Vysoudil, Pepa Slouka, Jakub Hrabal