Jste zde:
Vytisknout
E-mail

SLOVAN ČERNOVÍR – FK JESENÍK 0:6 (pol. 0:3)
FOTO
Po dvou vítězných utkáních na domácím hřišti odjíždělo naše mužstvo na horkou půdu do Černovíru. Po příjezdu na místo čekala na všechny nepříjemná mlha a docela chladné počasí. Trenér Ševčík mohl už do utkání nasadit již i Minku, který si odpykal trest za vyloučení v Leštině. Začátek utkání měli lepší hosté, kteří od začátku diktovali tempo hry a domácím moc často nepouštěli míč na své kopačky. Už v osmé minutě se ocitá ve velmi dobré příležitosti Bříza, ale ve skluzu netrefil míč, tak jak chtěl a tento skončil vedle domácí branky. V 11. min. zahrával standardní situaci Karakasidis a Macura vstřelil první branku utkání, kterou však hlavní rozhodčí pro postavení mimo hru neuznal a tak se stav utkání neměnil. Domácí se jenom bránili a k ohrožení hostujícího Vrány se vůbec nedostávali. Ve 26. min. se ocitl ve velké šanci Kysela, ale jeho tvrdá střela z bezprostřední blízkosti skončila na hrudi domácího brankaře. Od 27. min. se nad domácím trávníkem začala zvedat mlha a začali i padat branky do domácí sítě. V 31. min. napřáhl z dvaadvaceti metrů Bronislav Mlynář a svoji technickou střelou nachytal v nedbalkách domácího brankaře a míč se zastavil až v síti domácí branky. Domácí se snažili o rychlou odpověď, ale s lehkou střelou si Vrána poradil. Ve 38. min. zahrává Minka rohový kop a osamoceny Lukáš Woitek koníčkem zvyšuje vedení hostů na 2:0. Ve 43. min. zahrávali domácí rohový kop v domnění, že by mohli do šatny vstřelit kontaktní branku, ale opak byl pravdou. Odvráceno míče se zmocnil Kysela poslal do úniku Břízu, který mu ještě nezištně před prázdnou branku přihrál a Pavel Kysela zvýšil vedení hostů na tři branky.

I druhý poločas se hrál v zcela režii hostů. Jenom domácí lavička proti prvnímu poločasu trochu utichla. Hosté měli i nadále herní převahu a další branku přidal v 66. min. Adam Bříza, který před brankou zužitkoval přesnou přihrávku z křídla od Woitka. Domácí měli největší šanci po uklouznutí Karakasidise, ale domácí forvard před Vránou zklamal a nechal vyniknou jesenického gólmana, který se blýskl perfektním zákrokem. V 76. min. si postavil míč na značku rohového kopu Tomáš Glac a přesným centem vybídl ke skórování Bronislava Mlynáře, který hlavičkou splnil pětibrankovou normu jesenického mužstva na zápas. To však ze strany hostů nebylo všechno. V 87. min. si postavil míč k přímému kopu Jakub Karakasidis a střelou na vzdálenější tyč rozvlnil domácí síť po šesté, ale v dnešním utkání už naposled. Závěr utkání se ještě nesl v silné a vtipné rozepři jesenického předsedy s domácím trenérem, který nemohl skousnout výši porážky.
Vítězství hostí je naprosto zasloužené a přesvědčivé. Od domácího mužstva se před domácím publikem očekával lepší výkon, ale na druhou stranu domácí hráli jenom to, co jím hosté dovolili a toho moc nebylo.
Sestava a hodnocení: Vrána 7,5 – Novák 7,5 Karakasidis 9 Macura 8,5 Glac T. 7,5 – Woitek 8,5 Mlynář 8,5 Minka 9,5 (69´.Hanzlík 7,5 ) Vavrač 8 – Bříza 9 (85´. Glac P. -) Kysela 7,5 (75´. Keltner -). Branky: Mlynář 2x, Woitek, Kysela, Bříza, Karakasidis. Žluté karty: Minka, Mlynář, Novák.

znak roller

Travel Turne Tranzito