FOTO
Po domácím debaklu s Jeseníkem zajížděli borci Slovanu do Bohuňovic. Domácí začali velmi aktivně a v prvních minutách si vypracovali několik standardních situací, se kterými si obrana hostí poradila bez větších problémů. Postupně začal Slovan hru vyrovnávat, aby v 16. min. poprvé zahrozil, když chybu domácího gólmana při centru málem potrestal Murárik. Od půlky prvního poločasu byl Slovan lepším týmem a mohl jít také do vedení, když ve 28. min. nacentroval od pravé lajny Pulkert až na zadní tyč, kde našel hlavu Nestrojila, který ale po hříchu v jasné šanci trefil pouze nohy přesouvajícího se domácího gólmana. První půle tak skončila bezbrankovým výsledkem. Bohužel stejně jako v Leštině Slovan nedokázal dobrý výkon z půle první zopakovat i po přestávce. Hned ve 48. min. domácí z první vážnější akce udeřili. Jurčík odcentroval na zadní tyč, kde nikým nehlídaný Gold měl spoustu času na to, aby si míč zpracoval a poslal jej podél Grosse do sítě - 1:0 V 55. min. vystrašil nejistého domácího brankaře střelou z trestného kopu Nestrojil, ale domácí gólman nakonec dokázal míč vyrazit na rohový kop. V 62. min. dali domácí Slovanu dokonalou lekci z produktivity - druhá střela mezi tři tyče totiž znamenala druhý gól. Centrovaný míč z trestného kopu propadl na malém vápně k Vašenkovi a ten jej pohotově poslal pod břevno - 2:0. Od té doby nebyla na hře Slovanu, co by se dalo pochválit a jelikož domácí taky zrovna nehráli nijak vydařené utkání, moc toho k vidění na hřišti nebylo. Domácí poctivě bránili a hosté nebyli schopni najít klíč k brance. V 78. min. vyšel domácím rychlý kontr, na jehož konci byla dorážka A. Fryčáka - 3:0. V 85. min. se nakonec čestného úspěchu dočkal i Slovan, když Okleštěk našel na zadní tyči nehlídaného Havelku, který se placírkou trefil přesně k tyči - 3:1.
Co dodat..., snad to vyjde za týden doma s Lošticemi….
B: 48. Gold, 62. Vašenka, 78. A. Fryčák - 85. Havelka
Slovan: Gross - Murárik, Géc (75. Okleštěk), Judas, A. Špička (70. J. Špička)- Kesler (46. Zdráhal), Vyroubal, Tony, Nestrojil - Pulkert (70. Kuba), Havelka.