ŽÁCI BODOVALI V ČECHOVICÍCH

V dvojzápase s Čechovicemi nebyl dopředu znám favorit. Starší žáci ale měli trochu silnější pozici. A tu také potvrdili výhrou 5:2, když se opět prosadil kanonýr Patrik Hanus.

STARŠÍ ŽÁCI:    Čechovice - Slovan + Bohuňovice  2:5 ( 0:1 )

Branky:    19.  57.  60.  67. Hanus, 38. Kožuch

Sestava: Kučera - Hanousek, Baláž, Koudelka, Spáčil - Arnold, Kožuch, Malaska, Kubušek - Kvapil, Hanus
Střídali: Riedl, Lelek, Kotek, Poláček, Kupka, Dočkal

MLADŠÍ ŽÁCI:    Čechovice - Slovan + Bohuňovice  2:2 ( 1:2 )  pen. 3:2

Branky:    9.  29.  Petřek

V sobotním utkání zavítali naši mladší žáci na hřiště Čechovic. Oba týmy měli před tímto zápasem stejnou bilanci, tedy 17 bodů. Dal se tudíž čekat vyrovnaný zápas. Do něj lépe vkročili domácí, když kapitán Čechovic získal u lajny míč, prošel přes dva nedůrazné hráče Černovíra a pohlednou střelou ze střední vzdálenosti, trefil přesně k tyči – 1:0. To však naše hráče nabudilo a ještě do poločasu výsledek otočili. Dvakrát se trefil Petřek a do kabin se šlo za stavu 1:2 v prospěch hostí. Do druhého poločasu nastoupili hráči Slovanu s odhodláním zvýšit vedení. To se však i přes herní převahu nepodařilo a tak soupeř chvíli před koncem srovnal na 2:2. Tím utkání dospělo do penaltového rozstřelu. Jako první kopal Vláčil a svou penaltu proměnil. Domácí vychytal Žvátora. Druhou penaltu proměnil Žajgla. Domácí se také nemýlili. Rozhodnutí měl na kopačce Petřek. Ten však neproměnil a pokračovalo se dále. Bohužel ani Gronich nedokázal proměnit svůj kop a tak naši mladší žáci podlehli Čechovicím na penalty 3:2.

Sestava: Psotka - Kovář, Masopust, Štreit, Torres, Vláčil, Janšta, Krejčí, Bluma, Čebiš, Žvátora, Bittner, Horák, Petřek, Zatloukal, Král