V posledním utkání první poloviny soutěže přivítal Slovan na domácím hřišti nováčka soutěže z Bohdíkova. A jelikož hosté doposud nedokázali na hřištích soupeřů bodovat a vstřelili pouhý jeden gól, byli domácí jasným favoritem. A od úvodního hvizdu se do svého soupeře také zakousli. Do vedení mohli jít hned ve 4.minutě, ale Zapletal sám proti Kaňákovi v brance hostí neuspěl a dorážku poslal nad branku. V dalších šancích v úvodu se gólově neprosadili po prodlouženém autovém vhazování Petrů, ani po krásném dlouhém pasu hlavou Špička. A tak se do šance protáhnul i hostující Hatoň, ale místo zakončení volil ještě přihrávku před prázdnou spoluhráči, který na ni ale nedosáhnul. První změna skóre tak přišla ve 26.minutě, kdy se na rohu vápna uvolnil Pulkert a parádně míč zakroutil k zadní tyči - 1:0. V dalším průběhu první půle bylo na těžkém terénu více nepřesností a soubojů, než pohledných akcí. Další možnost ke skórování tak měli až domácí borci těsně před půlí, ale Havelka sám před Kaňákem mířil hostujícímu gólmanovi pouze „do betonů“.
Druhá půle měla podobný scénář jako ta první. Hosté slušně bránili, ale dopředu v podstatě nic nevymysleli. A hlavně měli výtečného Kaňáka v brance. Na něm si postupně z očí do očí vylámaly zuby dvakrát Kundrt, Zapletal či po krásném průniku Zdráhal. Ujal se tak až v 59.minutě oblouček Géce po další velké šanci Kundrta - 2:0. Třetí branku přidal osm minut před koncem Láner, který potrestal jediné zaváhání hostujícího brankaře, který při snaze o rychlou rozehrávku trefil výhozem Kundrta, od něhož se míč odrazil přímo Lánerovi na kopačku - 3:0. V 88.minutě měli ojedinělou, zato gólovou příležitost i hosté, když po dlouhém autu a následné trmě mířil jeden z hostujících hráčů pouze do tyče. V závěru ještě po krásném vysunutí mířil sám na Kaňáka Havelka a snad na sedmý pokus hostující brankář sám proti domácímu hráči neuspěl, když jej Havelka bez problémů prostřelil - 4:0.
Slovan tak v tomto utkání potvrdil roli favorita a uzavřel tak polovinu soutěže výhrou, která jej udržela na prvním místě v tabulce, které budou v příštím zápase hájit v souboji se stále se lepšícím Moravským Berounem.

Slovan Černovír - FK Bohdíkov 4-0 (1-0)
Branky: 26.Pulkert, 59.Géc, 82.Láner, 89. Havelka