Jste zde:
Vytisknout
E-mail

Úplně poslední zápasy žáků v roce 2016 sehrála naše společná družstva Slovanu a Bohuňovic na hřišti v Dubu nad Moravou. A oba celky měly za úkol potvrdit důležiá vítězství na Nových Sadech a přesvědčit tak, že patří mezi ty nejlepší celky v soutěži krajského přeboru. Starší žáci se na Nových Sadech potýkali s velkým množstvím absentujících hráčů a ani nyní nebyl počet chlapců bůhvíjak velký. Přesto cestovali alespoň 3 náhradníci. Tentokrát chyběla velká opora v bráně Vojta Kučera. Šanci tak dostal další věkově mladší žák Jakub Žvátora a po Matěji Janštovi se stal dalším borcem, který okusil atmosféru staršího kolektivu. A hned si připsal první úspěch, když mohl slavit vysoké vítězství, navíc podpořené čistým kontem. Slovan už po poločase vedl 3:0 po dvou brankách ostrostřelce Patrika Hanuse a jedné Adama Dittmera. Ve druhém poločase si premiérovou trefu v ročníku připsal David Koudelka. Pak zkompletoval hattrick Patrik Hanus a po gólu Tomáše Malasky to bylo už 6:0. Poslední slovo si však symbolicky nenechal vzít Patrik Hanus a svým čtvrtým gólem uzavřel skóre utkání na 7:0 pro hostující Slovan. Potvrdil tak velmi úspěšnou polovinu sezóny. Ačkoliv se družstvo starších žáků rodilo ve velkých problémech, tak konečný výsledek musel všechny překvapit. Předpokládám, že nikdo nečekal, že se tým pod hlavičkou Slovanu umístí po podzimu na 2.místě v tabulce a že trpkost porážky pocítí jen dvakrát. Zbývá už jen poděkovat všem, kteří se na tomto skvělém úspěchu podíleli. Hráčům z obou sloučených družstev, společnému týmu trenérů Zbyňovi Krejčímu, Ivoši Riedlovi, Přemkovi Benešovi, Luďkovi Fojtíkovi a rodičům hráčů za vstřícnost při náročném tréninkovém procesu na dvou hřištích. Skvělá práce. Děkujeme.

STARŠÍ ŽÁCI:    Dub nad Moravou    -    Slovan+Bohuňovice  0:7 ( 0:3 ) 

Branka:    5.  23.   46.   61.  Patrik Hanus, 26. Adam Dittmer, 43. David Koudelka, 58. Tomáš Malaska

Sestava: Žvátora - Machka, Baláž, Koudelka, Spáčil - Krejčí, Dittmer, Kotek, Kvapil - Kožuch, Hanus
Střídali: Malaska, Riedl, Poláček


Mladší žáci sehráli svůj poslední zápas s družstvem Dubu poněkud smolně. V předzápasových prognózách se mohlo zdát, že vítězství bude povinností. Ale výsledek je jiný. Na vedoucí branku Lukáše Gronicha stačili domácí odpovědět a v následném penaltovém rozstřelu si připsali další bod navíc. Je to škoda, protože výborný výkon a výsledek z Nových Sadů se nepodařilo potvrdit. 

MLADŠÍ ŽÁCI:    Dub nad Moravou    -    Slovan+Bohuňovice  1:1 ( 0:0 )   p.k. 2:1

Branky:    34. Lukáš Gronich 

Sestava: Žvátora - Kovář, Gronich, Žajgla, Štreit, Vláčil, Janšta, Krejčí, Bluma, Čebiš, Horák, Petřek, Zatloukal, Psotka, Masopust

mladší žáci

Travel Turne Tranzito