V dalším kole mužské I.A třídy se na Lazcích utkal první celek tabulky s tím beznadějně posledním. Domácím fanouškům však tentokrát Slovan nabídl nečekané aprílové překvapení. Všechny indicie před zápasem hrály do karet Černovírským. Motivaci ještě zvýšila nečekaná prohra Dubicka v sobotu v Hlubočkách. Jenže Slovanu se nedaří. Asi urazil fotbalovou štěstěnu v posledních 20 minutách zápasu s Litovlí, kdy zápas jen z povinnosti dohrál. A od té doby je každý další zápas upachtěný a složitý. Štěpánov nevyjímaje. První gól hostů hned v 8.min byl ještě do půle dorovnán první jarní trefou Marka Havelky, ale na druhý gól Štěpánova v 57.min našel Slovan odpověď až Zacharem v 87.min. Neskutečné trápení pak pokračovalo i v penaltové nadstavbě. Chyboval sice až pátý střelec Pavel Ježo, ale ani předchozí střelci nebyli zcela jistí. A že tentokrát bylo všechno špatně vypovídá i fakt, že nedohráli další zranění hráči Havelka a Zdráhal, když Petr Kundrt ani nenastoupil. Marodka se tak nechutně zaplňuje. Géc, Murárik, Havelka, Zdráhal, Kundrt, Petrů a Zachar. Ti všichni mají zdravotní trable. A čeká nás v SOBOTU 22.4. v 16:00 zápas v Maletíně. Těšíme se tam, nebo tam musíme ???

Slovan Černovír – TJ Štěpánov  2:2 pen.4:5 (1:1)
Branky: 16. Havelka, 83. Zachar
Sestava: Sedlář ( 90. Gross ) – Vyroubal, Ježo, Láner, Špička  - Zapletal, Petrů, Zdráhal ( 46.kesler ), Pulkert - Havelka ( 60. D.Dočkal ), Zachar.