Jste zde:
Vytisknout
E-mail

Svůj premiérový vstup do soutěží krajského přeboru OKFS 2017/2018 si odbyli rovněž žáci Slovanu. Los jim za soupeře určil stejně staré chlapce z Želatovic. Odjíždělo se v neděli 20.8. a autobus byl plný fanoušků zvědavých na vystoupení našich družstev. Před utkáním se spekulovalo jak asi mohou naše premiéry dopadnout. Mladší žáci měli hrát poprvé 2 x 30 minut a to bez přátelského utkání. Starší pak s větším míčem a na větším hřišti. Oba celky však hráli výborně a svoje soupeře přehráli.
Nejříve nastoupili mladší žáci a kostru týmu tvořili hlavně hráči ročníku 2006 z loňské přípravky. Na poslední chvíli se povedlo získat do našich řad Filipa Judase ze Sigmy a Martina Škodu z Bohuňovic. A oba nám velmi pomohli, ačkoliv se s kolektivem viděli poprvé. V prvních minutách byli oba soupeři docela nervózní, ale více ze hry měl Slovan. A taky spravedlivě vstřelil první branku utkání. V 17.min se prosadil docela překvapivě v roli střelce Tomáš Kortiš a vyhrál tak anketní otázku o prvního skórujícího v nové sezóně. Pak už to šlo ráz na ráz. Po kombinaci na levém křídle se prosadil Pepa Kneip a do konce poločasu ještě střelami z dálky 2x Filip Domanský. Po poločase bylo tedy 0:4 a zápas po přestávce pokračoval ve stejném duchu. Další branky přidali 2x Šimon Štreit, Honza Poledna, Adam Majer a svoje druhé trefy si připsali i Filip Domanský a Pepa Kneip. Celkové skóre nakonec vysoké, ale naprosto zasloužené 0:10. Tentokrát je potřeba zmínit, že všichni hráči hráli dobře a je třeba je pochválit.
Starší žáci měli hodně mladou sestavu se základem loňských úspěšných mladších žáků. Benjamínky potom byli Maty Krejčí a Kuba Vláčil. Oba ročníky nar. 2006. S chlapci o 3 roky staršími si však věděli rady. Hned ve 2.min centroval Maty Krejčí a Petr Čebiš vstřelil úvodní gól. Domácí se pak snažili s vývojem utkání něco udělat, ale spíše ubránili poločasových 0:1. Nicméně ve druhém poločase se už hostující Slovan prosadil i střelecky. Hattrick zkompletoval Petr Čebiš a další góly přidali Tadeáš Petřek, Matěj Kovář a taky náhradní brankář Kuba Žvátora. Konečný rezultát nakonec 1:6. Vstup do soutěže tedy oběma žákovským celkům vyšel náramně.

MLADŠÍ ŽÁCI:    FK Želatovice  -  Slovan Černovír  0:10 ( 0:4 )   

Branky:    Filip Domanský 3, Pepa Kneip 2, Šimon Štreit 2, Honza Poledna, Adam Majer, Tom Kortiš

Sestava: Šindelka - Poledna, Judas, Kneip - Lebl, Škoda, Štreit - Domanský, Majer, Janalík, Woláková, Czudek

STARŠÍ ŽÁCI:    FK Želatovice  -  Slovan Černovír  1:6 ( 0:1 )

Sestava: Psotka - Spáčil, Baláž, Janšta - Krejčí, Masopust, Kovář, Vláčil - Poláček, Čebiš, Petřekl 
Střídali: Bartl, Torres, Žvátora 

Na snímku radost mladších žáků z deseti vstřelených branek
Ml zaci  Zelatovice 20082017

 

 

 

 

Travel Turne Tranzito