NOVÉ SADY - SLOVAN 1:4 (0:0)

Branky: 47. Duba (Vyroubal), 74. Duba (Vyroubal), 78. Kesler, 88. Faltýnek (Kupka)

Sestava: Vysoudil - Hanus, Ježo, Slouka, Kučerka - Kupka, Guskovič, Kesler, Zdráhal - Vyroubal, Koupil

Hlava, Faltýnek, Duba

Třetí zápas po sobě na hřištích soupeřů odehrál "A" dorost Slovanu v sobotu 31.8. na Nových Sadech. V tomto derby utkání byl sice favoritem, ale průběh tomu vůbec nenapovídal. Bohužel se přizpůsobil hře domácích mladších hráčů a nenavázal na předchozí dobré kombinační výkony. V prvním poločase sice šance byly, ale ani Duba, ani Ježo ty nejvyloženější nevyužili. Na druhé straně zvonila 2x tyč Vysoudilovy branky. Do druhého poločasu byl jednoznačný plán. Zjednodušit hru a začít napadat vysoko u soupeře. Nebylo to sice ideálně dotaženo, ale branky přece jen přišly. Ve 47. min poslal dlouhý míč za obranu domácích Vyroubal a Duba v samostatném nájezdu uspěl na 0:1. Ovšem za 3. min bylo vyrovnáno. Centr ze strany z přímého kopu si našel domácí hlavičkář a z 5 metrů překonal Vysoudila. Pak se obě mužstva tahala o vedoucí branku. Úspěšnější byl Slovan. Vyroubal se uvolnil v 74. min na levém křídle a centrem hledall na malém vápně Dubu. Ten nezazmatkoval, zpracoval míč a s přehledem zakončil na 1:2. Také u třetího gólu byl Vyroubal. Jeho rohový kop v 78. min si našel Kesler a dorážkou zvýšil na 1:3. Konečnou podobu výsledku dal Faltýnek v 88. min, když využil kolmou přihrávku od Kupky.

V zápase Slovan nebyl lepším z obou družstev, ale k vítězství byl přeci jen blíž, vzhledem k počtu šancí. Takový výkon ale nebyl příliš konkurenceschopný. Je potřeba určitě přidat a zlepšit se, nejlépe hned v neděli 8.9. proti Litovli.

NÁMĚŠT NA HANÉ - SLOVAN "B" 1:3 (1:2)

Branky: Vysoudil Marek, Brablik Filip, Marta Lukáš