První půle zápasu mezi domácím Slovanem a hosty z Bludova příliš vzruchu nenabídla a když, tak spíše před hostující svatyní. První náznak šance domácích přišla hned v 5.minutě, když Navrátilův centr před bránu odvrátila hostující obrana těsně před nabíhajícím Havelkou na roh. Hosté zahrozili podobnou akcí, když se přetažený centr dostal až k Němcovi, který technickou střelou z vápna branku těsně minul. První skutečně velká šance přišla v 15.min, kdy Vyroubal vysunul do křídla Havelku, ten našel centrem na penaltě Kubu, který se parádně zbavil obránce, ale výborně vyběhnuvšího gólmana Hegedüse neprostřelil. Do konce poločasu, hraného především ve středu pole už se toho příliš nestalo, když pouze Nestrojil s A.Špičkou vyzkoušeli pozornost hostujícího gólmana střelami z 20 metrů.

Do druhé půle vletěl Slovan jako uragán a hned ve 47.minutě mohli domácí udeřit po trestném kopu, kdy se míč dostal k Navrátilovi, jeho nebezpečnou střelu ale hostující obrana zblokovala na roh, na který si vyskočil nejvýše Judas, ale jeho hlavičku, mířící za záda zkoprněného Hegedüse vykopl jeden z obránců. Hned za dvě minuty vytvořili domácí obrovský závar v šestnáctce hostí, zakončený střelou Vyroubala, opět zblokovanou na roh. Rohový kop doletěl přímo na hlavu Murárika, po jehož hlavičce zahrál jeden z hostujících hráčů jednoznačně nad hlavou rukou, ale sudí ukázal pouze na rohový praporek…Po rozehraném rohu se dostal míč po dalším závaru ke Gécovi, jehož střela ze 13-ti metrů minula hostující svatyni snad o milimetry. Jenže v 62.minutě přišel blesk z čistého nebe – hosté zahrávali Vývodou trestný kop téměř z poloviny hřiště, který k překvapení všech propadl Zemanovi mezi rukama a skončil v domácí síti – 0:1. Domácí tento moment zcela srazil do kolen. Hned v 68.minutě vyjel hostující Sitta s míčem od rohového praporku a jeho technická střela zamířila pouze kousek vedle. O minutu později už hosté trestali. Rychlonohý Janíček pláchl od půlky domácí obraně a střílenou přihrávkou od brankové čáry vyzval ke skórování na malém vápně skluzujícího Duse – v podstatě první střela hostí na branku znamenala jejich dvoubrankové vedení – 0:2. Od této chvíle byli domácí na ručník a místy diváci nevěděli, jestli se smát nebo brečet. Světlou výjimkou byla nádherná „česká ulička“ Navrátila na Havelku, kterého v jasné šanci opět výborně vylapal Hegedüs a vzal tak domácím zřejmě poslední šanci na zvrat. Vrcholem domácího trápení byl třetí gól v 82.minutě, kdy Zeman při rozehrávce rukou trefil míčem ve vápně spoluhráče Géce, od kterého se míč odrazil přímo na kopačku Poláška, který již neměl problém trefit poloodkrytou domácí branku – 0:3.

Hosté dnes nemuseli předvést zhola nic ze svého umění, protože domácí se, svým trápením v koncovce a dvou hrubých chybách gólmana, porazili vlastně úplně sami…vystřelit jednou mezi tyče a vyhrát tři nula, to už se hostům asi dlouho nepovede…

Domácí mají týden na to, aby se z tohoto dalšího nezdaru oklepali. Příští šanci na reparát budou mít v sobotu 19.10. od 15 hodin v Leštině.

Branky: 62. Vývoda, 69. Dus, 82. Polášek

Slovan: Zeman – Murárik, Judas, Géc, A.Špička – Pešák (60.Byvan), Navrátil, Nestrojil, Vyroubal (65.J.Špička)– Kuba (65. Štěpánek), Havelka.

Bludov: Hegedüs – K.Špička, Valenta, Janíček, Voško, Němec, Dus, Vývoda, Polášek, Sitta, Adam; střídali Papadopulos, Breckl a Chudoba.