Sokol Leština – Slovan Černovír 2:2 (1:1)

Domácí, kteří byli v utkání mírným favoritem, začali utkání náporem a sérií rohů. Hned ve 4.min po jednom z nich doputoval míč až k P.Volkovi, který ve výborné pozici sice přes Zemana míč „procedil“, ale za ním uklidil míč do bezpečí Murárik. V 8.min vystrčil poprvé růžky i Slovan, když trestný kop z dvaceti metrů zakroutil Judas k tyči, ale Pobucký míč vyrazil. Domácí měli o něco více ze hry, ale šance si chystal především po chybách Slovanu ve středu hřiště. Po jedné takové se na Zemana řítil Puchr, ale Zeman včas vyběhl a pokus domácího útočníka vyrazil, následný lob z dobrých třiceti metrů pak vykopl za překonaným Zemanem z prázdné brány Judas. Obdobná situace nastala o několik minut později, ale souboj Puchr-Zeman měl i tentokrát vítěze ve „strážci“ hostující svatyně. Z následného rohu se k hlavičce dostal Lepka, ale jeho hlavičku k tyči Zeman výborně lapil. Ve 20.min se poprvé měnilo skóre a překvapivě šli do vedení hosté. Domácí udělali hrubku v rozehrávce, Havelka si vyměnil míč s Murárikem a přesnou střelou k tyči zpoza vápna nedal Pobuckému šanci – 0:1. Hned za dvě minuty mohlo být ale srovnáno. Zeman sice vyhrál vzdušný souboj na penaltě, když s míčem „zramoval“ i hostujícího forvarda, ale míč dostal pouze několik metrů před sebe. Domácí hráč míč vracel a ten se o ležícího domácího forvarda zvedl na Gécovu ruku a rozhodčí ukázal bez otálení na značku pokutového kopu. „Ta byla ale přísná!“ neslo se lavičkou hostí, ale Zeman naštěstí své zaváhání napravil a panaltu Hýblovi lapil. Mezi 30.a 33.min měli domácí sérii rohů a trestných kopů, při kterých se hosté chvílemi bránili zuby nehty. Ve 36.min se už domácí radovali a byl to, jak je v posledních týdnech u hráčů Slovanu zvykem, gól doslova zadarmo. Domácí dlouhým autem u střídaček vybídli rychlonohého Puchra, kterého ale dobře zakřižoval Murárik. Ten ale místo odkopu držel domácího útočníka na zádech a čekal na výběh Zemana. Ten ale přišel pozdě a na poslední chvíli domácí útočník přes Murárika špičkou poslal míč podél Zemana – 1:1. V posledních minutách první půle měli domácí ještě dvě slušné brejkové příležitosti, ale při první hasil na poslední chvíli na malém vápně odkopem Murárik a druhou zase faulem před vápnem Judas – následný trestný kop ale domácí kopli vedle.
Druhá půle, kterou hrál Slovan proti větru, byla více bojovná než-li pohledná a v úvodní čtvrthodince nepřinesla nic zajímavého před oběma brankáři. Až v 69.min přišla ztráta domácích na vápně a rychlý brejk Slovanu. Vyroubal vysunul Havelku, který si to mířil od půlky do vápna, tam zaseknul křižujícího stopera a chladnokrevně obstřelil Pobuckého – 1:2. V 72.min se už už řítil na Zemana opět Puchr, ale Zeman byl včasným výběhem u míče dřív a ten i s protihráčem zpacifikoval. Slovan už myslel víc na bránění, domácí měli poměrně výraznou územní převahu, ale v těchto chvílích bez větších šancí. Hosté spoléhali na brejky a na přelomu poslední desetiminutovky nebyli dvakrát daleko ke třetímu gólu, ale domácí obrana nakonec vždy na poslední chvíli zakročila. V 84.min už domácí příznivci zvedali ruce nad hlavu, když se po přenesení hry objevil před Zemanem osamocený hráč, míč přes něj procpal, ale na brankové čáře zachránil v hodině dvanácté A.Špička. Domácí se nakonec zaslouženého vyrovnání dočkali v 89.min, když se po rohovém kopu trefil hlavou přesně k tyči J.Volek a určil výsledku konečnou podobu.

Branky: 36. Puchr, 89. J.Volek – 20. a 69.Havelka

Slovan: Zeman – Murárik, Géc, Judas, A.Špička – Pešák(63.Navrátil), Okleštěk(62 J.Špička), Nestrojil, Pulkert – Kuba(46.Vyroubal), Havelka. Trenér Martin Zmrzlý.