30. 8. 2015     SLOVAN - Loštice   9:0 (5:0)

g: Kuchyňa 5x, Hanus, Kirschbaum, Šiška, Vachutka

Sestava: Čtvrtlík - Placek, Boyko, Malíšek, Koudelka - Gebre, Šiška, Kirschbaum, Grézl - Hanus, Kuchyňa (K)
Střídali: Lezna, Pacák, Vachutka, Tomeš, Juřena
Trenér: Ondřej Fojtík

V prvním domácím mači jsme přivítali nováčka krajského přeboru, zavítal k nám celek Loštic. Od úvodu bylo jasně patrné, kdo si jde pro vítězství. Poločasových 5:0 jasně ukázalo, že druhý poločas se bude dohrávat jen z povinnosti. Bohužel již v 50. minutě byl stav 9:0, potom se i díky vysoké teplotě vytratila chuť hrát a přibyla laxnost v zakončení, nicméně musíme pochválit hostujícího brankáře, který vytahoval jeden lepší zákrok než druhý. Jediné snad, co bylo hráčům vytknout byla naprosto nesmyslná nechuť bránit, všichni za balonem dopředu jako splašené stádo, kde každý chce vstřelit branku. Do dalších zápasů je tedy nutné zlepšit disciplínu v obranné činnosti a v tom aby každý plnil své úkoly. Jinak samozřejmě panuje spokojenost za tři body.