Sestava: Čtvrtlík - Placek, Boyko, Malíšek, Lehar - Kučera, Šiška, Kirschbaum, Hanousek - Hanus, Kuchyňa (K)
Střídali: Koudelka, Weinlich, Tomeš, Lezna, Juřena
Trenér: Ondřej Fojtík
Vedoucí: Petr Placek

K dnešnímu utkání jsme zavítali na stadion SK SULKO-Zábřeh. Domácí nic neponechali náhodě a utkání se místo na hlavním hřišti odehrávalo na UMTRA, kde vzhledem k jeho rozměrům bylo mnohem snazší ubránit naše mužstvo, které mělo po dvou předešlých zápasech skóre 15:0. Hra se přelévala do jednoho pokutového území k druhému. Soupeř trefil za celý zápas naši branku pouze 1x a to ještě z přímého kopu. Na naší straně bylo šancí více, bohužel ani jedna z nich neskončila gólem v soupeřově brance. Ve druhém poločase se při nezaviněném souboji zranil hráč domácích Tomáš Jílek. Doufáme, že to nebude nic vážného a přejeme rychlý návrat na trávník. Samotný zápas však tentokrát nebyl bohužel o hráčích, ale o panu rozhodčím, který v druhém poločase hrál hlavní roli a svými rozhodováním nás vůbec nepustil do hry. Je až s podivem, co vše se dá písknout jako nedovolený zákrok ze strany hostujícího mužstva. Výsledkem tohoto způsobu rozhodování byla narůstající frustrace a bezmoc našich hráčů, která vyvrcholila vyloučením našeho kapitána po druhé žluté kartě. A také moc nerozumím tomu, že na utkání může být nominován rozhodčí, který je současně i kontaktní osobou SK SULKO-Zábřeh. Nic více se k tomu už asi napsat nedá. Musíme na tento zápas rychle zapomenout a soustředit se na další utkání, kdy v sobotu zajíždíme na půdu FK Kozlovice.