Jste zde:
Články
Vytisknout
E-mail

13. 9. 2015     SLOVAN - Želatovice   3:1 (1:1)

g: Kuchyňa 2x (2. branka z p.k.), KirschbaumSestava: Čtvrtlík - Placek, Boyko, Malíšek, Lehar - Kučera, Šiška, Kirschbaum, Tomeš - Hanus, Kuchyňa (K)
Střídali: Hanousek, Koudelka, Švancara, Lezna, Juřena
Trenéři: Ondřej Fojtík a Tomáš KoppV šestém kole jsme přivítali celek Želatovic. Připomeňme, že se našemu dnešnímu soupeři zatím v sezoně velmi daří. V minulém kole zvládl na výbornou zápas s Jeseníkem a zvítězil v poměru dva ku nule. Čekal se tedy tuhý boj o každý centimetr hřiště.
Naši borci vstoupili do utkání velmi aktivně, akce střídala akci a hosté místy nevěděli, kam dřív. Bohužel jsme tyto šance nedokázali přetavit v góly, což nás později málem mrzelo. Gól jsme paradoxně nevstřelili s nějaké bůhvíjaké super šance ale historie se neptá a po sérii rohů jsme jeden takový zahráli nakrátko, míč se dostal až ke Kuchyňovi a ten se hlavou na malém vápně nemýlil - 1:0. Následovaly další šance a nám se v koncovce stále nedařilo. Za promarněné příležitosti nás ztrestal gólem do šatny soupeř. Přetažený roh trefil na zadní tyči hostujícího Zbořila - 1:1.
Do druhého poločasu vyběhli naši s dvěma úkoly - prezentovat se více fotbalově a zúročit tlak, který jsme si vytvářeli. Málem nás však Želatovičtí potrestali, Němec plách domácí obraně ale naštěstí si však míč ukopl tak, že Čtvrtlík míč okamžitě rozehrál a v podstatě z re-breaku si Švancara pustil míč kolem brankáře, ten jej zastavil za cenu žluté karty a sudí nařídil pokutový kop. K němu se postavil Kuchyňa a zvýšil na 2:1. Příchodem Švancary útočná fáze najednou ožila a jmenovaný podržel na vápně míč, přihrál Kirschbaumovi a ten nekompromisně stvrdil výsledek na 3:1.
Ve vyrovnaném zápase, kde sice domácí měli více ze hry - nicméně hosté byli výborně pohybliví a jejich brejk(y) téměř smrtící, viděli diváci bojovný výkon jak domacích, tak i hostí. S tříbodovým přídělem panuje velká spokojenost. Želatovice nás zlobily do posledního hvizdu rozhodčího.(of)

znak roller

Travel Turne Tranzito