Jste zde:
Články
Vytisknout
E-mail

9. 4. 2016     Želatovice - SLOVAN   1:8 (0:2)

g: Šiška 2x, Andrýsek, Čtvrtlík (pen), Kirschbaum, Kuchyňa, Malíšek, TomešSestava: Čtvrtlík - Malíšek, Vejmola, Boyko, Koudelka - Andrýsek, Šiška, Kirschbaum, Pacák - Kuchyňa (K), Juřena
Střídali: Grézl, Janča, Tomeš, Hanus, Švancara
Vedoucí: Vojtěch Fojtík
Trenér: Ondřej FojtíkZa dohledu nového vedoucího a počasí, do kterého by člověk ani psa nevyhnal, jsme hráli odvetné utkání v Želatovicích. Podzimní špíl skončil v poměru 3:1 pro černovírské, i když musím poznamenat, že se toto vítězství nerodilo lehce. Dle počasí se dal čekat velmi těžký a náročný zápas, hřiště bylo nasáklé deštěm a navíc bylo vcelku hrbolaté. Tedy ideální podmínky pro papírově horší tým. Nicméně kluci od začátku soupeře zamkli na jeho vlastní polovině. On sám pak hrozil jen z ojedinělých avšak nebezpečných protiútoků, z nichž po jednom domácí rozeznili tyč Čtvrtlíkovy branky. K brance želatovických jsme se dostávali přes obrannou hradbu těžce. Naštěstí nám vyšly standartní situace - na 1:0 dával z rohu Šiška, na 2:0 potom hlavou téměř identicky Malíšek.
Do druhého dějství kluci vletěli a dali tak zapomenout na druhé poločasy zápasů minulých. Postupně se trefili: Kuchyňa (který mimochodem zásoboval spoluhráče luxusními přihrávkami a měl tak na vítězství velký podíl), Kirschbaum, znovu Šiška, Tomeš, z penalty Čtvrtlík a na závěr Andrýsek.
S výsledkem, ale hlavně s předvedenou hrou jsem více než spokojen. Kluci ukázali, že pokud chtějí, tak dokážou makat celý zápas konstantně. V dalším utkání přivítáme v neděli 17. 4. ve 12:30 mančaft Bohuňovic, které budeme chtít opět zvládnout a potvrdit tak výsledky, kterých dosahujeme.


(of)
znak roller

Travel Turne Tranzito