17. 4. 2016     SLOVAN - Bohuňovice   4:1 (0:0)

Sestava: Čtvrtlík - Placek, Vejmola, Boyko, Malíšek - Andrýsek, Šiška, Kirschbaum, Kučera - Kuchyňa (K), Juřena
Střídali: Janča, Hanus, Koudelka, Pacák, Švancara
Vedoucí: Vojtěch Fojtík
Trenér: Ondřej Fojtík

Po vysokém vítězství, které jsme přivezli z Želatovic nás čekal soupeř z nedalekých Bohuňovic. Již poslední měření sil bylo vcelku vyrovnané a rozhodly maličkosti. První poločas byl spíše o oťukávání, nicméně jsme měli herní převahu. Soupeř však hrál velmi dobře v obraně a tak se našim útočným výpadům příliš nedařilo. Nakonec jsme mohli dát branku do šatny, když Kuchyňa ukázkovou ulicí vybídl Andrýska. Naštěstí pro soupeře byl však Andrys vychytán včasným výběhem brankáře.
Do druhého poločasu byl úkol jediný, zařadit vyšší rychlostní stupeň a přidat na agresivitě v osobních soubojích. Důležité bylo také zlepšení pohybu našich středových hráčů. Po platonickém tlaku jsme si dokázali vytvořit sérii rohových kopů, bohužel jsme z nich nedokázali dostat míč do sítě. Až po jednom špatně zahrátém rohu se míč vrátil na kopačku Andrýska, který zahrál dlouhý míč do vápna, kde jej zpracoval Kuchyňa a vstřelil úvodní branku zápasu - 47. min 1:0. Bohužel hned po rozehrávce jsme se nepochopitelně dostali pod tlak, proti odraženému míči pomalu vystupujeme a i když si Čtvrtlík na míč sáhl a vypadalo to, že jej lapí, tak inkasujeme - 48. min 1:1. Inkasovaný gól na naše kluky zapůsobil jako rudý kus látky na rozzuřeného býka a v rychlém sledu jsme utkání dovedli do vítězného konce. Branky si připsali: 52. min. Kuchyňa 2:1, 55. min. Kirschbaum 3:1 (nádherná střela cca z 30m) a v 63.min. skore uzavírá Hanus pěknou křižnou střelou - 4:1.
Výhra je vybojovaná, ale plně zasloužená. Jedeme dál... Čeká nás těžký anglický týden - 24. 4. Konice (V), 27. 4. Zábřeh (D) a 1. 5. Čechovice (D). Prosíme o podporu a také o účast našich ULTRAS na zápase s Čechovicemi. Děkujeme !!!