24. 4. 2016     Konice - SLOVAN   0:3 (0:1)

žk: Boyko

Sestava: Čtvrtlík - Placek, Boyko, Vejmola, Malíšek - Grézl, Šiška, Kirschbaum, Koudelka - Kuchyňa (K), Hanus
Střídali: Kučera, Juřena, Tomeš, Pacák
Trenér: Ondřej Fojtík

Po zvládnutém těžkém domácím mači nás čekal zájezd do Konice, kde se utkaly týmy ze třetího respektive druhého místa. Utkání se hrálo za vcelku nepříznivého počasí. Silný studený vítr střídal přeháňky a tak bylo díky tomuto počasí vidět spousty nepřesných situací. První poločas jsme hráli proti větru, nicméně jsme byli nebezpečnější. Nutno však uznat, že domácí měli v prvním poločase jedinou, za to dobrou příležitost. Domácí forvard zakončoval na vzdálenější tyč, Čtvrtlík si s jeho pokusem s námahou poradil a vytlačil jej mimo tyče. Nakonec se však radovali hosté, a to když v 29. minutě dotlačil míč do sítě Kučera - 1:0.
Do druhého poločasu se dalo očekávat ještě intenzivnější vybízení domácích útočníků do brejkových situací, jenže naše stoperská dvojice byla připravena a to tak, že míče okamžitě rozehrávala na krajní obránce, kteří míče vyváželi na útočnou polovinu. V 39. minutě dostal skvostný pas Hanus od Kuchyni a skvěle zakončil na vzdálenější tyč - 2:0. Koničtí vsadili vše do útoku a tak se nám otevřela vrátka. Jenže nebýt vždy skvěle připravené obrany a jistého Čtvrtlíka v brance, tak mohlo být vše jinak. Nakonec v samém závěru utkání zakončil Kučera  z  hranice velkého vápna utajenou střelou přesně k tyči - 3:0.
Těžké utkání, poctivě odmakané, avšak plně zasloužené. Ve středu nás čeká vložené domácí utkání proti Zábřehu.  Přijďte nás, prosím, podpořit !!!