Jste zde:
Články
Vytisknout
E-mail

KoloZ

Kolo Den Datum Čas Domácí   Hosté Výsledek Střelci gólů
3 So 22.8. 15:30 Určice - SLOVAN 0:6 (0:1)   Kuchyňa 3x, Grézl, Hanus, Kirschbaum     REPORTÁŽ
4 Ne 30.8. 12:30 SLOVAN - Loštice 9:0 (5:0)   Kuchyňa 5x, Hanus, Kirschbaum, Šiška, Vachutka     REPORTÁŽ
1 Čt 3.9. 15:30 Zábřeh - SLOVAN 0:0  REPORTÁŽ
5 So 5.9. 11:30 Kozlovice - SLOVAN 2:0 (2:0)   REPORTÁŽ
2 St 9.9. 15:30 SLOVAN - Lipník 11:0 (6:0)  Kuchyňa 5x, Hanus, Juřena, Kirschbaum, Koudelka, Kučera, Šiška     REPORTÁŽ
6 Ne 13.9. 12:30 SLOVAN - Želatovice 3:1 (1:1)   Kuchyňa 2x, Kirschbaum     REPORTÁŽ
7 Ne 20.9. 10:00 Bohuňovice - SLOVAN 1:5 (1:2)   Kuchyňa 3x, Lehar, Šiška     REPORTÁŽ
8 Ne 27.9. 12:30 SLOVAN - Konice 3:1 (2:1)   Kirschbaum, Kuchyňa (pen.), Malíšek     REPORTÁŽ
14 St 30.9. 15:30 SLOVAN - Slavonín 2:3 (1:1)  Kuchyňa 2x     REPORTÁŽ
9 So 3.10. 9:00 Čechovice - SLOVAN 3:4 (1:1)   Kuchyňa 3x, Kirschbaum     REPORTÁŽ
10 Ne 11.10. 12:30 SLOVAN - Šternberk 14:1 (9:0)   Kuchyňa 6x, Juřena 3x, Švancara 3x, Hanus, Tomeš     REPORTÁŽ
11 So 17.10. 11:00 Nové Sady - SLOVAN 0:3 (0:3)   Čtvrtlík, Juřena, Kuchyňa     REPORTÁŽ
12 Ne 25.10. 12:30 SLOVAN - Mohelnice 3:2 (1:1)   Kirschbaum, Kučera, Kuchyňa (pen.)     REPORTÁŽ
15 St 28.10. 11:45 Němčice - SLOVAN 1:7 (1:4)  Kuchyňa 3x, Hanus, Juřena, Pacák, Šiška     REPORTÁŽ
13 Ne 1.11. 10:00 Jeseník - SLOVAN 2:2 (1:1)   Kirschbaum, Švancara     Napsali o nás     REPORTÁŽ
18 So 19. 3. 13:00 SLOVAN - Určice 7:1 (4:1)   Kuchyňa 3x, Andrýsek 2x, Juřena 2x     REPORTÁŽ
19 Ne 27. 3. 12:30 Loštice - SLOVAN 3:5 (1:3)   Kuchyňa 3x, Andrýsek, Kirschbaum     REPORTÁŽ
20 Ne 3. 4. 12:30 SLOVAN - Kozlovice 9:2 (8:1)   Kuchyňa 3x, Hanus 3x, Juřena 2x, Tomeš     REPORTÁŽ
21 So 9. 4. 9:00 Želatovice - SLOVAN 1:8 (0:2)   Šiška 2x, Andrýsek, Čtvrtlík (pen.), Kirschbaum, Kuchyňa, Malíšek , Tomeš     REPORTÁŽ
22 Ne 17. 4. 12:30 SLOVAN - Bohuňovice 4:1 (0:0)   Kuchyňa 2x, Hanus, Kirschbaum     REPORTÁŽ
23 Ne 24. 4. 10:00 Konice - SLOVAN 0:3 (0:1)   Kučera 2x, Hanus     REPORTÁŽ
16 St 27. 4. 15:30 SLOVAN - Zábřeh 8:1 (3:0)  Kirschbaum 4x, Kuchyňa 2x, Čtvrtlík (pen.), Šiška     REPORTÁŽ
24 Ne 1. 5. 12:30 SLOVAN - Čechovice 3:0 (2:0)   Kuchyňa 2x (1x pen.), Hanus     REPORTÁŽ
25 Ne 8. 5. 9:00 Šternberk - SLOVAN 1:13 (0:8)   Kuchyňa 6x, Hanus 3x, Juřena 3x, Grézl     REPORTÁŽ
26 Ne 15. 5. 12:30 SLOVAN - Nové Sady 4:1 (2:0)   Kuchyňa 2x, Andrýsek, Hanus     REPORTÁŽ
27 Ne 22. 5. 9:00 Mohelnice - SLOVAN 0:1 (0:0)   Kirschbaum     REPORTÁŽ
17 St 25. 5. 15:30 Lipník - SLOVAN 0:7 (0:2)  Švancara 3x, Andrýsek 2x, Kuchyňa, Šiška     REPORTÁŽ
28 So 28. 5. 12:30 SLOVAN - Jeseník 3:1 (1:0)   Kuchyňa 3x (1x pen.)     REPORTÁŽ
29 So 4. 6. 14:30 Slavonín - SLOVAN 0:2 (0:1)   Hanus, Malíšek     REPORTÁŽ
30 Ne 12. 6. 12:30 SLOVAN - Němčice 8:2 (3:2)   Kuchyňa 4x (1x pen.), Švancara 2x, Kirschbaum, Šiška     REPORTÁŽ

Pořadí 

Družstvo  Z
Skóre    Body  Body pravdy 
1. Černovír 30   26 157 31  80  ( 35 ) 
2. Čechovice 30   24  164 31  74  ( 29 ) 
3. Konice 30   21  102 50  66  ( 21 )
4.
Jeseník
30
21
2
7
173

63
65
( 20 )
5. Kozlovice 30   21  116 72  64  ( 16 ) 
6. Mohelnice 30   20  122 46  62  ( 17 ) 
7.  Určice 30   17 10   81 58  54  ( 9 ) 
8.  Bohuňovice 30   14 13   97 80  45  ( 0 ) 
9. Zábřeh 30   12 13   68 75  41  ( -1 ) 
10. Slavonín 30   12 16   65 72  38  ( -7 ) 
11. Nové Sady 30   8 20   54 110  26  ( -19 ) 
12. Šternberk 30   7 20   59 158 24  ( -21 ) 
13. Loštice 30   7 22   50 116  22  ( -23 ) 
14. Želatovice 30   6 21   47 102 21  ( -24 ) 
15. Němčice 30   5 23   49 138  17  ( -28 ) 
16. Lipník 30   1 29   22 224 ( -42 ) 

STATISTIKY

Příjmení a jméno ID Zápasů ŽK ČK Br.
Čtvrtlík MarekB 1010419 30 0 0 3
Janča JakubO 1090476 23 0 0 0
Boyko AdamO 1020597 25 2 0 0
Malíšek JiříO 1030546 23 0 0 3
Hanousek JiříO 2030089 22 0 0 0
Kučera VojtěchZ 2010890 26 0 0 4
Šiška TomášZ 1030628 28 1 0 9
Koudelka DavidZ 2020490 29 0 0 1
Kirschbaum MarekZ 1090488 29 2 0 17
Kuchyňa Robin (K)Ú 1040052 28 2 1 67
Hanus PatrikÚ 2090936 28 0 0 16
Lehar MarekO 2061018 12 0 0 1
Placek JiříO 1101067 24 1 0 0
Pacák VáclavZ 1081217 21 0 0 1
Grézl OliverZ 1051187 14 0 0 2
Juřena MatějÚ 1090037 28 1 0 13
Lezna Lubomír O 2050192 4 0 0 0
Vachutka Michal Z 1070654 2 0 0 1
Tomeš Patrik Z 1070757 25 0 0 3
Weinlich JaroslavO 1030840 2 0 0 0
Švancara Jan Z 1050666 20 1 0 9
Adam Antonín N 1020146 4 0 0 0
Andrýsek Ondřej Z 1081083 12 1 0 7
Vejmola Marek O 1120605 14 0 0 0
CELKEM   11 1 157



Travel Turne Tranzito