1. 11. 2015     Jeseník - SLOVAN   2:2 (1:1)

g: Kirschbaum, Švancara

Sestava: Čtvrtlík - Placek, Boyko, Malíšek, Koudelka - Kučera, Šiška, Kirschbaum, Tomeš - Hanus, Kuchyňa (K)
Střídali: Lehar, Hanousek, Janča, Švancara, Juřena
Trenér: Ondřej Fojtík

V posledním zápase podzimní části jsme vyrazili do Jeseníku, kde nás v 15. kole čekali domácí borci. Při pohledu na domácí sestavu šlo vidět, že jsou Jeseničtí v plné palbě a že se to bude vyrovnaný duel. To se také naplnilo, první poločas patřil nám, druhý spíše soupeři, který byl lepší na míči a zle nám zatápěl, tedy hlavně prvních 15 minut a poté z rychlých brejků. Nicméně při pohledu na brankové příležitosti, kterých jsme měli o dvě tři více, může remíza docela mrzet. Je však potřeba říct, že oba týmy hrály na vítězství. Z hráčů utkání bych zvolil duo Kuchyňa a žolík Švancara, který hru velmi oživil a po ložence od prvně jmenovaného také vstřelil branku.
Celkem tedy tento mančaft uhrál z patnácti soutěžních utkání nadstandartních 35 bodů. Během těchto zápasů nabyl skóre 72:17 a bilanci 11 - 2 - 2. Jde o druhý nejlepší útok a druhou nejlepší obranu v soutěži. Mrzuté budou prohry s Kozlovicemi a Slavonínem, které jsme si zavinili sami. Radostná naopak bude výhra v Čechovicích, které doma body nerozdávají. Suma sumárum - druhé místo po podzimu v KP starších žáků, které zavazuje k tvrdé práci v zimní přípravě, kdy musíme zlepšit jednoznačně zakončování, řešení situací 1:1, 2:1 - jak v ofenzivě, tak i v defenzivě a součinnost bránících hráčů, která byla místy děsivá.