19. 3. 2016     SLOVAN - Určice   7:1 (4:1)

g: Kuchyňa 3x, Andrýsek 2x, Juřena 2x

Sestava: Čtvrtlík - Grézl, Vejmola, Švancara, Koudelka - Andrýsek, Kirschbaum, Hanus, Pacák - Kuchyňa (K), Juřena
Střídali: Lehar, Placek, Tomeš
Trenér: Ondřej Fojtík

V úvodním kole jarní části krajského přeboru žáků jsme přivítali Určice, které se po podzimu nacházely v první šestce tabulky. Poslední měření sil dopadlo výsledkem 6:0 pro černovírské borce, kdy soupeře dokázali zlomit až v druhé polovině zápasu.
Hráčům jsem kladl na srdce, že musíme na soupeře vletět a to jednoznačně rozhodne. Nakonec se tak také stalo, když v 10. minutě bylo skóre 4:0 pro domácí. Bohužel jsme potom přestali hrát, soupeř ucítil šanci a povedlo se mu vstřelit branku. Následovala celkem hrozná patnáctiminutovka, kdy naše hra neměla hlavu. V poločasové přestávce jsme si řekli, co a jak zlepšit. V druhém poločase se hrálo v podstatě jen na branku hostí. Výsledek 7:1 hovoří za vše. Musím však říct, že po herní stránce jsem čekal lepší výkon. Hráči budou mít šanci se předvést v dalším zápase - hrajeme v neděli 27. 3. v Lošticích ve 12:30. Na zápas jedeme auty.