Jste zde:
Články
Vytisknout
E-mail

3. 4. 2016     SLOVAN - Kozlovice   9:2  /8:1/

g: Kuchyňa 3x, Hanus 3x, Juřena 2x, TomešSestava: Čtvrtlík - Švancara, Malíšek, Janča, Koudelka - Grézl, Šiška, Kirschbaum, Andrýsek - Kuchyňa /K/, Hanus
Střídali: Juřena, Placek, Pacák, Kučera, Tomeš
Trenér: Ondřej FojtíkV letošním prvním utkání, které nás čekalo na domácím pažitu /první kolo s Určicemi hráno na UMT Heyrovského/, k nám zajížděl celek Kozlovic. V podzimním měření sil skončil zápas lépe pro Kozlovické - vyhráli 2:0, přičemž naši borci nebyli schopni využít mnoho brankových příležitostí.
Nyní však Černovírští přichystali svému soupeři opravdu pekelné přivítání. Poločasové skóre se zastavilo při stavu 8:1 !!! Domácí byli při chuti a na svého soka vlétli nevídaným způsobem. Připomeňme, že před začátkem utkání se jednalo o souboj druhého se čtvrtým. Prezentovali jsme se atraktivní a nátlakovou hrou a soupeři nedali prostor téměř k ničemu.
Do druhého poločasu jsme udělali jisté změny a šlo to znát. Bohužel druhé dějství se jevilo jako velké zklamání a zmar. Někteří chlapci by si měli uvědomit, že je fotbal hra kolektivní, kontaktní a hlavně branková. Sice je hezké vyjet ze složité situace ve vápně přihrávkami ale je potřeba tento styl hry aplikovat i v jiných, mnohem důležitějších částech hřiště.
Do dalších utkání se musíme jednoznačně zlepšit, neboť druhé poločasy s Lošticemi i Kozlovicemi byly opravdu varovné. Během následujícího týdne se musíme zaměřit na držení míče a přenášení hry. V sobotním duelu z Želatovicemi pak jasně uvidíme, kdo si vzal mé varování a výtky k srdci. Hrajeme tedy v sobotu 9. 4. v 9:00 v Želatovicích. Na zápas jedeme auty./of/

znak roller

Travel Turne Tranzito